شستشوی استخر با کارواش خانگی

کارواش خانگی

استخر منزل یکی از مکان های منزل برای استراحت و گذراندن وقت به دور از هیاهوی روزمره و ریلکس کردن می باشد. اما زمانی که این مکان تمیز نباشد و دچار جرم و آلودگی شود به سختی می توان از آن لذت برد. نظافت استخر با کمک کارواش خانگی بسیار راحت و سریع می باشد اما باید در ابتدا به چند نکته عمل کرد.

نکته بسیار مهم

کارواش خانگی فقط می تواند برای شستشوی استخر هایی که از جنس کچ یا بتن می باشند استفاده شود. سایر استخر هایی که از جنس فایبرگلاس می باشند باید به روش شیمیایی و روش هایی که تنش کمتری دارند نظافت شوند.

قدم اول

قدم اول برای نظافت استخر تخلیه کامل آب استخر می باشد. بعد از تخلیه آب مدتی صبر کنید تا سطح خشک شود. چیز های باقیمانده در کف استخر را جمع آوری کنید و تمام قطعات الکترونیکی استفاده شده در کف استخر مانند موتور پمپ و گم کننده ها را بپوشانید.

قدم دوم

ابتدا اقدام به شستشوی دیوار ها کنید و سپس به سمت کف حرکت کنید. حرکت به این شکل موجب می شود که سردرگم نشوید و قسمتی از سطوح را شستشو نشده جا نگذارید. ابتدا به کمک نازل پاشش مواد شوینده اقدام به پاشش مواد شوینده کنید و بعد از مدت 5 تا 10 دقیقه سطوح را با کارواش خانگی شستشو دهید.

قدم سوم

جلبک ها باید با فشار بالای دستگاه کارواش خانگی پاک شوند و در ادامه می توان با روش های درمانی مانع از بازگشت آ« ها شد. می توان از سفید کننده در کنار آب استفاده کرد تا این جلبک ها به طور کامل از بین بروند. بدین منظور باید محلول سفید کننده را با درصد یک به چار با آب مخلوط کرد و سپس توسط دست و برس بر روی سطح برس کرد. اجازه دهید سفید کننده به مدت ده دقیقه بر روی سطح باقی بماند و سپس با آب تمیز و دستگاه کارواش خانگی شستشو کامل شود.

استفاده از نازل توربو کارواش خانگی

برای از بین بردن رسوبات و لکه های سخت بهتر است از نازل توربو استفاده شود. استفاده از نارل توربو در کارواش خانگی کمک می کند که رسوبات سخت راحت تر از سطح جدا شوند.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهی در مورد “شستشوی استخر با کارواش خانگی

  1. فرهاد علیزاده گفت:

    برای شستشوی دیوار استخر با دیواره ها کف کاشی با استفاده دو گانه ذخیره سازی آبیاری باغ و ….نیاز به راهنمایی و ارائه روش مناسب دارم در منطقه آبسرد دماوند

    1. مدیر سایت گفت:

      میتونین با شماره 87185185-021 تماس برقرار بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه