معرفی کارواش خانگی مدل C 100.6 ساخت شرکت نیلفیسک

دستگاه کارواش خانگی C100.6 نیلفیسک

کارواش خانگی مدل C 100.6 -5 EU  یک دستگاه نظافت کارآمد برای انجام عملیات نظافت و شستشوی موثر و با کیفیت در منازل مسکونی می‌باشد. کارواش خانگی  C 100.6 -5 EU برای انجام عملیات شستشوی خانگی نظیر شستشوی حیاط خانه، سنگفرش، راه پله و ماشین مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که با بهره بردن از یک موتور قدرتمند دبی آب فوق العاده ی 7.3 لیتری را ارئه میدهد. این دبی آب به عملیات شستشو قدرت و سرعت بسیار بالایی می دهد.  سیستم روشن خاموش خودکار نیلفیسک (قطع کن خودکار) دستگاه را از داغ کردن زودهنگام محافظت میکند.

ویژگی های دستگاه کارواش خانگی

طراحی این دستگاه بصورت کاملا فشرده بوده و جابجایی و حمل و نقل آن به دلیل برخورداری از وزن سبک به سهولت هر چه تمام تر صورت می‌گیرد.

. پمپ قدرتمند از جنس آلیاژ آلومینیوم

. مجهز به سیستم روشن / خاموش اتوماتیک

. طراحی فشرده و اشغال فضای بسیار کم

. طراحی به شکل ایستاده/ وزن سبک جهت سهولت جابجایی

. کارکرد آسان

. این مدل کارواش مجهز به محفظه پاشش فوم نیز می باشد.

نحوه شروع به کار دستگاه کارواش

برای شروع به کار با این مدل کارواش خانگی باید ابتدا اتصالات را وصل کنید. اتصالات این کارواش صنعتی بسیار راحت می باشد. تعدادی از آن ها به صورت پیچی و تعدادی از آن ها به صورت چفتی می باشد. طراحی این نوع کارواش به طوری می باشد که به طور بسیار فشرده جمع آوری می شود و فضای بسیار کمی اشغال می کند. در ادامه برای آشنایی بیشتر با این دستگاه شما را به دیدن فیلم زیر دعوت می کنم:

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه