چگونه سطح پارکینگ را با کارواش خانگی بشوییم؟

شستشوی پارکینگ با واترجت

شستشوی مرتب و مداوم کف پارکینگ موجب می شود که از خرابی آن و هزینه تعمیرات آن جلوگیری شود. عدم نظافت طولانی مدت می تواند به سطح بتن آسیب برساند و باعث ایجاد ترک شود. دستگاه کارواش خانگی برای شستشوی سطوح بتنی مانند کف پارکینگ طراحی شده است و موجب بهداشت و تمیزی این سطوح و افزایش طول عمر سطح می شود.

چرا از دستگاه کارواش خانگی استفاده کنیم؟

برای نظافت سطوح بتنی مانند کف پارکینگ ها، دستگاه کارواش خانگی گزینه بسیار ایده آلی می باشد. دستگاه کارواش با پاشش پر فشار آب بر روی آلودگی های چسبیده به سطوح موجب از بین رفتن آلودگی ها و نظافت سطوح می شود. اگر آلودگی ها از نوع روغنی، گریسی و … باشد، به راحتی قادر خواهید بود تا با فشار زیاد آب خارج شده از نازل کارواش خانگی، این آلودگی ها را شستشو دهید.

نظافت سطوح پارکینگ با واترجت

نظافت این سطوح بسیار راحت می باشد اگر از راهنمای زیر استفاده کنید:

. کارواش خانگی چگونه کار می کند؟ : برای آشنایی با نحوه کار دستگاه کارواش خانگی باید ابتدا دفترچه راهنمای کاربری آن را با دقت مطالعه کنید تا با نحوه کنترل دستگاه و بخش های مختلف آن آشنا شوید. دفترچه راهنمای همچنین شما را با سطح استاندارد روغن موتور قبل شروع کار دستگاه آشنا می کند. به محض یادگیری نحوه کار کارواش خانگی، استفاده از آن بسیار راحت خواهد بود و دیگر برای شروع کار نیازی به دفترچه راهنما نخواهد بود.

. تنظیم دستگاه کارواش خانگی: شیلنگ کارواش خانگی را از یک طرف به منبع آب و از طرف دیگر به ورودی آب دستگاه متصل کنید. همچنین توسط شیلنگ دیگر، گان دستگاه را به خروجی آب دستگاه کارواش خانگی متصل کنید. از محکم بودن اتصالات اطمینان حاصل کنید.

. مواد شوینده را اضافه کنید: برای نظافت آلودگی های سخت و رسوبی فشار زیاد آب سرد کافی نمی باشد و باید از مواد شوینده نیز استفاده کرد. اضافه کردن ماد شوینده به واتر جت می توان به راحتی در از بین بردن آلودگی ها موثر باشد. از مواد شوینده ساختار با محیط زیست استفاده کنید زیرا محیط را بدون به جا گذاشتن مواد سمی نظافت می کند. همچنین اطمینان حاصل کنید که مواد شوینده مورد نظر را بتوان در کنار دستگاه کارواش خانگی استفاده کرد.

شروع عملیات شستشوی سطوح پارکینگ: آلودگی های بزرگ و سخت را از مسیر حرکت آب پر فشار کارواش خانگی بردارید تا در کار نظافت خللی ایجاد نشود. ابتدا در یک سطح کوچک فشار را چک کنید تا فاصله نازل نسبت به آلودگی را تنظیم کنید. ابتدا عملیات نظافت از گوشه ها شروع کنید و به مرکز حرکت کنید.

 

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه