راهنمای خرید نازل کارواش خانگی برای مصارف مختلف

کارواش خانگی

دستگاه کارواش خانگی بدون نازل مزایای خاصی ندارد، اما با خرید نازل مناسب برای عملیات مورد نظر می توان به بهترین شکل از دستگاه کارواش خانگی استفاده کرد. نازل های در انواع گوناگون تولید می شوند که هرکدام از آن ها مناسب نوعی از فعالیت می باشند در ادامه مقاله به انواع آن اشاره می شود.

نازل کارواش خانگی

در ادامه مقاله انواع نازل معرفی و کارایی هر کدام توضیح داده می شود.

نازل صفر درجه

این نازل آب را با زاویه صفر درجه بر روی سطح پاشش می کند و قویترین نازل در بین انواع نازل می باشد. این نازل اصلا مناسب مصاف روزمره نیست و برای لایه برداری های عمیق از آن استفاده می شود. در استفاده از آن باید بسیار دقت کرد. این نازل آب را به صورت نقطه ای بر روی سطوح پاشش می کند و مناسب نظافت لکه های سخت و مواد چسبنده و خشک شده بر روی سطوح و همچنین حذف لکه های سخت از روی سطح بتنی و همچنین رسوب و زنگ زدایی و تخریب بتن.

نازل 15 درجه

این نازل نسبت به نازل صفر درجه، زاویه دار تر است. این نازل برای کاربردهای سخت بسیار مناسب می باشد به عنوان مثال نظافت کف پارکینگ یا حذف رسوب روغنی و لکه ها از روی سطوح بتنی همچنین مناسب شستشوی خودروهای سنگین نیز می باشد.

نازل 25 درجه

نازل 25 درجه در هنگام پاشش سطح وسع تری نسبت به دو نازل قبلی را پوشش می دهد. این نازل بهترین و کاربردی ترین نازل برای شستشو و نظافت کلی می باشد. رسوب های سطحی، آماده کردن سطوح برای رنگ آمیزی، نظافت باکتری ها و رسوبات استخر از موارد استفاده از این نازل می باشد

نازل 45 درجه

مناسب ترین نازل برای نظافت سریع تر سطوح می باشد. از این نازل برای شستشوی ملایم سطوح و همچنین شستشوی سطوح خودرو، سقف، پنجره ها و … استفاده می شود.

نازل 65 درجه

این نازل سطوح بسیار بیشتری را پوشش می دهد و برای شستشوی وسیع تر سطوح، استفاده برای شستشو با مواد شوینده و جارو با آب مورد استفاده قرار می گیرد.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه