۴ کاربرد شگفت انگیز برای جاروبرقی شما

در کاربرد های تجاری و هتلی، شما به جاروبرقی سطلی

همیشه عده ای وجود داشتند که از جاروبرقی به خاطر وظایفی که به همراه دارد گریزانند، غافل از اینکه این دستگاه می تواند کاربرد هایی بیش از نظافت گرد و غبار و یا خاک کف و فرش برای شما داشته باشد. از آنجا که شما نیز ممکن است جزو آن دسته از افراد باشید، پس به طور حتم  میتوانید از این چهار کاربرد شگفت آور برای عملکرد بهتر جاروبرقی خود در خانه بهره برید.

در کاربرد های تجاری و هتلی، شما به جاروبرقی سطلی ایستاده احتیاج دارید که به آن ها جارو برقی های هتلی یا جاروبرقی نیمه صنعتی نیز گفته می شود. البته لازم به ذکر است جاروبرقی های هتلی در اشکال گوناگونی موجود می باشند.

موهای اضافی حیوان خانگی خود را بگیرید

یکی از ویژگی های جارو برقی رده هتلی جمع آوری تمام موهای حیوان خانگیست که به فرش چسبیده و روی کف چوب سخت افتاده اند. همچنین می توانید از آن برای نظافت ملافه های حیوان خانگی خود استفاده کرده و موهای حیوانات خانگی را از لحاف و روتختی پاک کنید. موهای زائد در ماشین لباسشویی یکی از اصلی ترین عوامل ایجاد نشتی و گرفتگی پمپ های آب و در نتیجه خراب شدن آن می باشد.

روفرشی ، بالش و فرش!

فراتر از جمع آوری و مکش گرد و غبار، آلودگی ها و … یک جعبه جوش شیرین می تواند برای از بین بردن بو های نامطبوع و روشن نمودن پارچه ها شگفتی آفرینی کند. به راحتی بر روی تودوزی ها، بالش و فرش جوش شیرین بپاشید. آن را به آرامی با اسفنج مرطوب ماساژ دهید.

اجازه دهید جوش شیرین حداقل یک ساعت روی سطوح باقی بماند و سپس با جاروبرقی پاک شود نتیجه آن شما را شگفت زده می کند چرا که کمی جوش شیرین به همراه ماساژ اسفنج مرطوب سبب از بین رفتن بوی نامطبوع و بازگشت رنگ طبیعی سطح می شود.

از آتش سوزی خانه جلوگیری کنید

استفاده از جاروبرقی یک روش عالی برای از بین بردن پرزهای اضافی است که دلیل اصلی آتش سوزی در سیستم دریچه خشک کن خانه هاست. جهت جلوگیری از این اتفاق همیشه ابتدا دستگاه خشک کن دست را از برق بکشید و در صورت داشتن هر ماده قابل اشتعال، آن را دور کنید و سپس با استفاده از ابزار شکاف به قسمت هواگیری و زیر دستگاه دسترسی پیدا کنید. نهایتا محفظه خارجی پشت خشک کن را باز کنید و پرزهای به دام افتاده را جارو بکشید.

اشیا کوچک را بازیابی کنید

اگر شئ کوچکی مانند گوشواره، میخ و یا پیچ، پشت یک مبل انداخته اید که جابه جایی آن دشوار است، با جارو برقی خود یک قطعه جوراب شلواری قدیمی را با نوار لاستیکی روی انتهای لوله ی جارو برقی خود وصل کنید.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه