متن دلخواه شما اینجا ...

تجهیزات ویژه جاروبرقی، تسهیل کننده عملیات نظافت

تجهیزات جانبی جاروبرقی

نظافت محیط در هریک از محیط های تجاری، اداری یا خانگی بایستی با کیفیت ایده آل و به سهولت انجام گیرد. استفاده از دستگاه جاروبرقی یکی از راهکار های مهم برای اینکار و جمع آوری آلودگی ها می باشد. بعضی از جاروبرقی ها دارای تجهیزات ویژه ای هستند و بعضی دیگر را می توان به تجهیزات و لوازم جانبی کاربردی مجهز نمود. این تجهیزات متناسب با نوع عملیات انتخاب می شوند تا آن عملیات با سهولت بیشتر انجام گیرد. فیلتر ها و انواع اتصالات و نازل های جانبی از جمله این لوازم به حساب می آیند. در این مقاله بعضی از این لوازم که تسهیل کننده عملیات نظافت هستند، معرفی می شوند.

خروجی برق و لوازم جانبی مخصوص جاروبرقی

بر روی بدنه بعضی از جاروبرقی ها یک خروجی برق تعبیه شده است. کاربر می تواند یک دستگاه دیگر مانند دریل را به این پریز برق خروجی متصل کند و بطور همزمان از دو دستگاه استفاده نماید. بعلت پراکنده شده ذرات در حین کار با دریل، در کنار این اتصال جانبی یک اتصال مخصوص نیز به لوله جاروبرقی متصل می گردد. این اتصال یک حفره دارد که باید بر روی محل سوراخ کردن روی دیوار یا سطح دیگر منطبق شود. اتصال بر روی دیوار ثابت شده و همزمان با دریل زنی ذرات ریز از طریق این اتصال مکش می شوند. در نتیجه قبل از اینکه ذرات در محیط پراکنده شوند، می توان آنها را مکش نمود. بنابراین این تجهیز جانبی جاروبرقی باعث کاهش سختی عملیات نظافت هنگام کار با دریل می شود. این لوازم جانبی جاروبرقی برای کار با تجهیزات برش چوب نیز کاربردی هستند.

نازل های متنوع

انواع نازل ها برای سهولت کار با جاروبرقی مورد استفاده قرار می گیرند. نازل جاروبرقی در انواع مختلفی طراحی شده و برای سهولت در استفاده از دستگاه و افزایش بهره وری به کار می آیند. با بکارگیری این نازل ها، آلودگی ها از نقاط سختی مانند شیار ها و درون لوله ها به راحتی جمع آوری می گردند. نازل سر گرد، نازل مخروطی، نازل هلالی و نازل ثابت از جمله این تجهیزات به حساب می آیند.

در ویدئوی زیر نحوه عملکرد جاروبرقی با تجهیزات جانبی مخصوص را مشاهده می کنید.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + ده =

سبد خرید
خانه
حساب کاربری من
0 لیست علاقه مندی ها
فروشگاه

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟