تاریخچه استفاده از خوشبو کننده هوا

خوشبو کننده هوا

مطبوع بودن هوای خانه یا سیار فضاهای کوچک و مراکز اداری و تجاری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای ایجاد یک حس بهتر برای افراد در این مکان های سرپوشیده، استفاده از خوشبو کنند های هوا یک پیشنهاد مناسب می باشد. در این محیط ها کنترل پخش عطر یک چالش مهم جهت مدیریت پخش و انتشار عطر و ایجاد هوای مطبوع به شمار می آید. راه حل این مشکل استفاده از دستگاه خوشبو کننده هوا می باشد. در این مقاله توضیحات بیشتری در مورد این دستگاه و تاریخچه استفاده از رایحه بیان می شود.

تاریخچه استفاده از عطر و رایحه

طبق گزارش ها، اولین استفاده کنندگان و تولید کنندگان عطر و رایحه مصری ها بوده اند. بسیاری از مواد اولیه عطر ها مانند مشک همچنان در ساخت عطر ها مورد استفاده قرار می گیرند. سپس چینی ها در خانه های خود و سایر بخش ها از این رایحه ها بهره بردند. در روم باستان نیز خوشبو کننده ها و عطر ها بطور گسترده استفاده می شدند.

تاریخچه دستگاه خوشبو کننده

اولین بار در سال 1946 اولین دستگاه خوشبو کننده هوا دارای فن اختراع شد. دو سال بعد اسپری پاشش عطر با توانایی مطبوع نگهداشتن هوا به مدت مناسب به بازار عرضه گردید. بعد ها محبوبیت این محصولات افزایش یافت و استفاده از آن به تبع بیشتر و بیشتر شد. در این سالها بعلت احتمال ایجاد مشکلات محیط زیستی توسط مواد این خوشبو کننده ها، تغییراتی در مواد اولیه آن ها ایجاد گردید. در سال 1990 و بعد از آن، این دستگاه ها و اسپری ها در مکان های تجاری و هتل ها بطور گسترده تر مورد استفاده قرار گرفتند.

دستگاه خوشبو کننده هوا

جدیدترین دستاورد در زمینه خوشبو کننده ها، طراحی دستگاه های خوشبو کننده می باشد. این عطر افشان های بهبود دهنده وضعیت هوای محیط داخلی، در لابی هتل ها و مجتمع های مسکونی، مراکز تجاری و ادارات استفاده می شوند. در این عطر افشان ها یک سیستم تنظیم پاشش عطر تعبیه شده که می توان مدت زمان عطر افشانی را تعیین نمود. فن این دستگاه ها به گونه ای موثر در مدت زمان کم کل محیط را پوشش می دهد. مد اتوماتیک در نظر گرفته شده بر روی دستگاه خوشبو کننده هوا نیز در دو حالت خاموش و روشن در زمان های معین عطر افشانی می کند.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه