متن دلخواه شما اینجا ...

کاربردهای خیره کننده دمش جاروبرقی

دستگاه های جاروبرقی خانگی و هم چنین تجاری ابزارهایی قدرتمند و پر کاربرد هستند که علاوه بر مکش عالی و قدرتمند، دارای بخش دمش نیز می باشند. مکانیزم عملکرد جاروبرقی با ایجاد خلأ درون مخزن همراه بوده و به دلیل اختلاف فشار به وجود آمده هوا از محیط بیرون به درون مخزن انتقال پیدا کرده و آلودگی را نیز به همراه خود می آورد. هوای وارد شده به جاروبرقی از فیلتر دستگاه گذر می کند و به محیط اطراف باز می گردد. از این ویژگی جاروبرقی یعنی هوای خروجی می توان به عنوان سیستم دمش استفاده نمود.

عملکرد دمش جاروبرقی

به منظور تبدیل فرآیند مکش به دمش در جاروهای خانگی و تجاری می توان لوله خرطومی را از دهانه مکش جدا نمود و به سادگی آن را بر روی دهانه هوای خروجی از پمپ و موتور نصب کرد. به این ترتیب جریان هوای خارج شده از جاروبرقی متمرکز شده و دستگاه از مکنده به یک دمنده تبدیل می گردد. به این ترتیب با دارا بودن تنها یک دستگاه جارو برقی هم زمان به دو سیستم مکنده و دمنده دست خواهیم یافت و کاربر در هر زمان می تواند مکش دستگاه را به دمش تبدیل نماید.

کاربردهای منحصر به فرد دمش جاروبرقی

بهره مندی از عملکرد دمش کاربر را در نظافت نقاطی با دسترسی دشوار یاری می رساند و به حذف هر چه آسان تر آلودگی ها کمک می کند. اکنون به برخی از کاربردهای جالب توجه سیستم دمش اشاره می نماییم. اگر در فصل پاییز برگ های زرد درختان در حیاط، شیروانی و به طور کلی در محوطه خانه و محیط کار پراکنده شود می توان با استفاده از دمش جارو برقی برگ ها را به سمت نقاط مورد نظر انتقال داد. موزاییک ها و سنگ فرش ها دارای درزها و شیارهایی هستند که آلودگی و گرد و خاک در این فضاها باقی مانده و جلوه نازیبایی به محیط می دهد. به منظور جدا سازی این آلاینده ها بهره گیری از عملکرد مکش جارو برقی شیوه ای کارآمد به شمار آمده زیرا با دمش قوی خود آلودگی ها را از میان درزها جدا می سازد و در صورت لزوم به وسیله سیستم مکش قابل جمع آوری خواهند بود. از دیگر کاربردهای بی نظیر سیستم دمنده تزریق هوا به وسایل بادی می باشد؛ برخی از وسایل بازی کودکان و استخرهای بادی نیاز به پر شدن هوا دارند که با اتصال خروجی هوای موتور جاروبرقی به دریچه ورودی هوای وسایل بادی، درون آن ها از هوا پر می شود و دیگر نیازی به استفاده از ابزارهای جانبی نخواهد بود.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − چهارده =

سبد خرید
خانه
حساب کاربری من
0 لیست علاقه مندی ها
فروشگاه

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟