جابجایی آسان تجهیزات نظافتی با سبد حمل ابزار نظافت

نظافت امری ضروری در تمامی محیط ها می باشد که همراه با تجهیزات و وسایل مخصوص انجام می شود. منزل، محل کار و اداره ها، مجتمع های مسکونی و تجاری و همه جا نیاز به نظافت منظم دارند تا بتوان محلی پاکیزه و زیبا و در عین حال به دور از میکروب و بوی نامطبوع داشت. نظافت روزانه باعث بالا رفتن سطح بهداشت محیط و دور ماندن از آلودگی ها می گردد. در هنگام نظافت استفاده از تجهیزات مناسب و کارآمد می تواند موجب سهولت عملیات نظافت گردد. ابزار نظافت مناسب باعث می شود سرعت نظافت بالا تر رود و بتوان کیفیت نظافت را بالا برد، همچنین از خستگی بیش از حد نیز جلوگیری می نماید.

 

مزایای استفاده از تجهیزات مناسب نظافت

عدم استفاده از ابزار مناسب برای نظافت هر سطح باعث می شود آلودگی ها به خوبی از سطح پاک نشوند و یا مدت نظافت طولانی شود. همچنین تجهیزات نادرست معمولا ایمنی خوبی ندارند و ممکن است به فرد و یا حتی سطح نیز آسیب برسانند. بنابراین برای نظافت و شستشوی محیط باید حتما از ابزار و تجهیزات مناسب با محیط و سطح استفاده نمود. همچنین حتما باید از تجهیزات ایمنی نظافت مانند دستکش، ماسک و لباس مخصوص به کار برد. باید قبل از نظافت، تمامی تجهیزات مورد نیاز تهیه شوند و همه آن ها در دسترس قرار گیرند. تی  و دستمال باید به تعداد لازم تهیه شود و جنس آن ها نیز متناسب با سطح باشد. برای انتخاب مواد شوینده نیز باید به نوع آلودگی و جنس سطح توجه نمود تا علاوه بر این که آلودگی به خوبی پاک شود، هیچ گونه آسیبی نیز به سطح وارد نشود.

 

نگهداری و جابجایی ابزار نظافت

کلیه ابزار نظافت را بهتر است در یک کمد یا قفسه نگهداری نمود تا دسترسی به آن ها سریع انجام شود. ترتیب چیدمان ابزار و تجهیزات نظافت در قفسه ها باید بدین صورت باشد که ابزاری که برای مصارف ماهانه هستند باید در انتهای قفسه و وسایلی که هر روز مورد استفاده قرار می گیرند در بخش جلوی قفسه قرار گیرند تا دسترسی به آن ها سریع باشد. همچنین می توان از یک سبد برای نگهداری تجهیزات پرکاربرد استفاده نمود تا در صورت لزوم به راحتی آن را بتوان جابجا نمود. بدین منظور از سبد حمل ابزار نظافتی استفاده می شود که در ادامه درباره آن توضیح داده خواهد شد.

 

جابجایی ابزار نظافت با سبد حمل ابزار نظافتی

سبد حمل ابزار نظافت یک سبد دسته دار و سه بخشی است که برای نگهداری و جابجایی ابزار و تجهیزات نظافتی مورد استفاده قرار می گیرد. این سبد یک ابزار مفید است که می توان در منزل، محل کار و یا هر محیط کوچک دیگری استفاده نمود. برای یک نظافت مختصد تنها نیاز به یک دستمال یا گردگیر نیست و باید چند دستمال و چند اسپری چند منظوره و یا مواد شوینده و تجهیزات دیگر را نیز مورد استفاده قرار داد. جابجایی آن ها نیاز به چند بار رفت و آمد دارد. اما با استفاده از این سبد به راحتی می توان تمامی این تجهیزات را به یکباره جابجا نمود. تجهیزات را می توان همیشه در این سبد قرار داد و سبد پر را در کمد نگهداری نمود تا هر زمان نیاز بود قابل استفاده باشد. بنابراین استفاده از این سبد سه بخشی حمل ابزار نظافتی علاوه بر این که جابجایی تجهیزات را آسان می نماید، سرعت عملیات را بالا برده و ایمنی را بیشتر می کند.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه