نکاتی برای انتخاب خوشبو کننده مناسب

خوشیو کننده هوا

خوشبو کننده هوا اسپری ها یا دستگاه های مخصوصی هستند که اسانس ها و عطر ها را در محیط منتشر م کنند. اسپری خوشبو کننده بصورت دستی و دستگاه های مخصوص خوشبو کننده بصورت اتوماتیک و طبق یک برنامه تنظیم شده، این کار را انجام می دهند. در انتخاب یک خوشبو کننده مناسب عوامل مختلفی دخیل است که در ادامه به مهم ترین آن ها اشاره خواهد شد.

پارامتر های مهم در انتخاب خوشبو کننده هوا مناسب

عوامل متعددی در انتخاب یک خوشبو کننده مناسب برای محیط خانه، اداره یا حتی یک مرکز تجاری وجود دارد. مهم ترین عوامل شامل اندازه و مساحت فضا، جریان هوا و میزان عطر لازم برای ایجاد یک هوای مطبوع می شود. خوشبو کننده ها بصورت اسپری یا دستگاه خودکار پاشش عطر و رایحه در دسترس هستند.

جریان مناسب

بهترین خوشبو کننده هوا باید دارای اسانس های با کیفیتی باشد، به گونه ای که در یک فروشگاه یا مرکز تجاری باعث ایجاد جریان هوای بهتر شود. این بهبود کیفیت و مناسب بودن عطر و رایحه خود باعث تبلیغ و ترغیب مشتری ها می گردد. برای بهتر جریان داشتن خوشبو کننده در محیط، بهتر است دستگاه در محلی قرار داده شود که عطر و رایحه توسط جریان هوا در محیط انتشار یابد.

مساحت محیط

محیط های کوچک مانند ادارات برای ایجاد هوای مطبوع نیازمند میزان عطر افشانی کم و محیط های بزرگ تر مانند مراکز تجاری به عطر افشانی زیاد و حتی تعداد دستگاه بیشتر نیازمند هستند. اگر مجموعه مجهز به سیستم هوا ساز باشد، اتصال خروجی دستگاه خوشبو کننده به هوا ساز نتیجه موثر تر و یکنواخت تری را در محیط خواهد داشت.

تنظیمات دستگاه

دستگاه خوشبو کننده در مدل های متنوعی طراحی و تولید می شود. سیستم کنترلی این دستگاه بهتر است به گونه ای باشد تا امکان تنظیم زمان عطر افشانی بصورت دلخواه امکان پذیر باشد. در این وضعیت امکان افزایش بیش از حد عطر موجود در محیط و غیر قابل تحمل شدن فضا برای افراد وجود نخواهد داشت. از  طرفی میزان عطر افشانی نیز نباید از حدی کمتر باشد تا تاثیری بر روی بهتر شدن کیفیت هوا بگذارد.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه