تجهیز ساختمان اداری به ابزار نظافت صنعتی و دستی

خرید ابزار نظافت برای ساختمان اداری

رایج ترین شیوه مدیریت سطح بهداشت و پاکیزگی در ساختمان های اداری، استفاده از نیرو های خدماتی برای نظافت سطوح متفاوت است؛ اما به منظور حرفه ای تر شدن مدیریت سطوح می توان از تجهیزات نظافت صنعتی پیشرفته و همچنین ابزار نظافت دستی با کیفیت استفاده کرد. نظافت سطوح ساختمان های اداری و همچنین استفاده از تجهیزات نظافتی پیشرفته مانند دستگاه واکس موجب بهبود مدیریت ادارات خصوصی و دولتی خواهد شد.

کارواش خانگی، وسیله ای همه کاره!

در ادارات و شرکت ها به دلیل تردد بالا آلودگی های متفاوتی وجود دارد و نیاز است این آلودگی ها به صورت روزمره و هفتگی نظافت شوند؛ به همین دلیل می بایست از روش های کاربردی نظافتی بهره گرفت. یکی از تجهیزات کاربردی در مدیریت خدمات و نظافت ساختمان های ادارات، دستگاه کارواش خانگی می باشد. عملکرد واترجت بدین صورت است که آب با فشار عادی شهری وارد دستگاه شده و سپس با مکانیزمی خارق العاده، فشار آب چندین برابر شده و بر روی سطوح پاشش می شود. این آب پرفشار قدرت بیرون کشیدن همه آلودگی ها از بطن سطوحی مانند درب ساختمان ها، تجهیزات داخل حیاط مانند صندلی، سطل زباله و…، خودرو های داخل ادارات، سطوح هموار کف و سطوح ناهمواری مانند دیوار ها، نمای سنگی و شیشه ای ساختمان و… خواهد شد. استفاده از این دستگاه که یکی از کاربردی ترین دستگاه های همه کاره در رده نظافت صنعتی و خانگی می باشد موجب بهینه سازی فرآیند نظافت، بهبود سرعت عمل در شستشوی سطوح ساختمان های ادارات، کاهش مصرف آب و مواد شوینده و در نهایت افزایش کیفیت نظافت و شستشو خواهد شد.

ابزار نظافت دستی

در برخی موارد نمی توان از دستگاه های نظافت صنعتی استفاده کرد؛ به طور مثال در اماکنی که باریک هستند یا دسترسی دشوار دارند، در سطوحی که راه آب ندارند و نمی توان از واترجت به منظور شستشو استفاده کرد و همچنین در بخش های داخلی ساختمان، که می بایست به منظور نظافت و شستشوی چنین سطوحی، از تجهیزات تخصصی دستی استفاده کرد. تجهیزات نظافت دستی انواع متفاوتی دارند که بسته به نیاز می توان مناسب ترین تجهیزات را خریداری کرد. تنظیف های تخصصی برای نظافت استیل، شیشه، گردگیری و… از تجهیزات نظافت دستی هستند که قابلیت زدودن آلودگی از همه سطوح را دارا می باشند. از دیگر تجهیزات تخصصی دستی، ترولی های نظافتی می باشد که با ترکیب ترولی با تی و تنظیف ها، می توان بخش قابل توجهی از ساختمان ادارات شامل پله ها، راهرو های بسیار باریک و بخش های دور از دسترس را نظافت کرد. همچنین مواد شوینده تخصصی برای نظافت سطوح متفاوت وجود دارند. به منظور دسته بندی ابزار نظافت می توان از سبد نظم دهنده استفاده کرد تا هر کدام از تجهیزات نظافت در بخش های خاص خود قرار گیرند.

خرید واکس زن برقی

به منظور مدرن تر شدن محیط کار، می توان از ابزار نظافت شخصی مانند دستگاه واکس زن استفاده کرد. قرار گیری دستگاه واکس زن اتوماتیک به خودی خود موجب بهبود جلوه های بصری محیط خواهد شد. علاوه بر آن باعث ترغیب کارکنان به نظافت کفش ها به صورت روزمره شده و این امر در افزایش بهداشت و زیبایی کارمندان ادارات موثر خواهد بود. دستگاه واکس زن برقی امکان ارائه خدمات واکس توسط دو رنگ واکس و همچنین انجام گردگیری کفش را دارد. دسته موجود در واکس زن، موجب سهولت کاربری در حین واکس می شود.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه