متن دلخواه شما اینجا ...

غبارگیری در منزل با استفاده از ابزار نظافت حرفه ای سطوح (۲)

۴-غبارگیری از دیوارها

دیوارها عموما با پوشش هایی نظیر رنگ و کاغذهای دیواری پوشش داده می شوند. گرد و غبار به سرعت در میان خلل و فرج سطح دیوار نفوذ نموده و موجب تغییر رنگ دیوارها می شوند. از این رو حذف این غبارات به منظور پاکسازی و زیبا سازی سطح دیوار الزامی می باشد. در صورت استفاده از ابزار نظافتی ناکارآمد رنگ دیوار و یا کاغذ دیواری آسیب می بیند. استفاده از ابزار نظافت تخصصی همچون تنظیف های با الیاف مایکروفایبر جهت غبارگیری از دیوارهای بسیار مناسب می باشد.

۵-پاکسازی پنجره های شیشه ای و درب های ورودی

پنجره ها و درب های ورودی از مهم ترین بخش های خانه هستند که بیش از سایر قسمت ها در معرض آلودگی قرار می گیرند. زیرا مستعد آلودگی های بیرونی و گرد و غبار ناشی از تغییرات آب و هوایی قرار می گیرد. وجود این آلاینده ها بر سطح پنجره، علاوه بر اختلال در جلوه بصری منزل از عبور نور کافی به داخل خانه نیز جلوگیری می کند. از این رو گردگیری منظم این بخش ها ضرورت داشته و به کمک مواد شوینده تخصصی و ابزار نظافت شیشه می توان هر یک از این بخش ها را به خوبی پاکسازی نمود.

۶-نظافت اشیای چوبی در منزل

میزها و سایر اشیای چوبی در منزل دارای سطحی متخلخل می باشند که انواع غبارات ریز در آنها نفوذ می نماید. وجود آلودگی در سطح اشیای چوبی منزل از زیبایی ظاهری آنها می کاهد و از طرفی زمینه را برای رشد و نمو باکتری ها فراهم می آورد. انجام گرد گیری و نظافت اشیای چوبی با ابزار نظافت تخصصی ضرورت دارد. زیرا در صورت بکارگیری تجهیزات نظافتی ناکارآمد، علاوه بر باقی ماندن آلودگی ها در سطح چوب، وجود رطوبت بیش از حد و الیاف زبر و خشن پارچه به سطح چوب نیز آسیب وارد می نماید.

۷-نظافت مبلمان و صندلی ها

روکش مبلمان و صندلی ها در منزل بیشتر از جنس الیاف پارچه ای می باشد که آلودگی ها به سرعت در میان الیاف پارچه ها در این وسایل نفوذ کرده و علاوه بر بر هم زدن زیبایی ظاهری این وسایل موجب پوسیدگی زود هنگام الیاف پارچه در مبلمان منزل نی ز می شوند. از این رو به کمک نازل های مخصوص نظافت مبلمان در دستگاه های جاروبرقی می توان این بخش ها را به خوبی مورد نظافت قرار داد.

۸-نظافت سطوح کف منزل

در آخر نوبت به نظافت سطوح کف می رسد که بیش از سایر بخش ها در منزل مستعد آلودگی می باشند. افراد با عبور از بخش های آلوده کفپوش انواع آلودگی ها را در محیط منزل پراکنده نموده و سبب برهم زدن بهداشت در محیط خانه می شوند. به کمک یک دستگاه جاروبرقی با کیفیت می توان کلیه سطوح کف را نظافت نموده و در آخر به کمک تی های میکروفایبر لکه ها را از سطح کفپوش در منزل پاکسازی نمود.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 8 =

سبد خرید
خانه
حساب کاربری من
0 لیست علاقه مندی ها
فروشگاه

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟