شستشوی سریع و آسان خودرو با استفاده از کارواش خانگی

در دنیای مدرن و پیشرفته امروزی داشتن خودروی شخصی یکی از الزامات و ضروریات زندگی می باشد. مسلما استفاده مستمر از خودرو و حضور پیوسته و مداوم این وسایل نقلیه شخصی در خیابان های شلوغ و آلوده موجب آلوده شدن سطوح بدنه خودرو ها می گردد. ضمن اینکه آلودگی ناشی از عوامل جوی همچون برف و باران و فضولات پرندگان و بقای حشرات از دیگر دلایل آلودگی و کثیفی سطوح بدنه خودرو ها می باشند. ماندگاری بلند مدت آلاینده ها بر روی سطوح بدنه خودرو ها، نه تنها جلوه های ظاهری خودرو را کاهش می دهد بلکه می تواند به واسطه از بین بردن پوشش رنگ بدنه خودرو، آسیب ها و صدمات پر هزینه و بعضا جبران ناپذیری را بر بدنه خودرو ها وارد نماید. از این رو شستشو و نظافت مستمر و پیوسته سطوح بدنه خودرو ها به منظور حفاظت از پوشش رنگ بدنه و در نهایت کاهش هزینه های مرتبط با تعمیر و نگهداری از خودرو ها امری لازم و ضروری می باشد. استفاده از دستگاه کارواش خانگی گزینه ای ایده آل برای شستشو و نظافت موثر، با کیفیت و سریع سطوح بدنه خودرو ها می باشد.

آشنایی با دستگاه کارواش خانگی

کارواش خانگی دستگاهی مکانیزه و تخصصی برای شستشو و نظافت انواع سطوح هموار و ناهموار افقی و عمودی می باشد. توان بالای این دستگاه ها در شستشو و حذف لایه های عمیق آلودگی  از روی انواع سطوح موجب افزایش محبوبیت این دستگاه ها در بین کاربران گریده است. دستگاه کارواش خانگی به منظور حذف و شستشوی آلاینده ها از پاشش آب پر فشار بهره می گیرد. به منظور افزایش فشار آب وارد شده به داخل دستگاه، دستگاه کارواش خانگی مجهز به پمپ فشار قوی می باشد. آب وارد شده به داخل پمپ پس از افزایش فشار از طریق شیلنگ فشار قوی، لنس و نازل ها بر روی سطوح هدف پاشش می گردد.

 

مزایای استفاده از کارواش خانگی برای شستشو و نظافت خودرو ها

یکی از اصلی ترین چالش ها در زندگی روزمره کمبود وقت می باشد. از سوی دیگر شستشو و نظافت دستی خودرو ها نیز بسیار زمان بر بود و از کیفیت مطلوبی نیز بر خوردار نمی باشد. این درحالیست که استفاده از خدمات کارواش اتوماتیک به طور مستمر می تواند هزینه زیادی را بر دوش خانواده ها تحمیل نماید. خرید و استفاده از دستگاه های کارواش خانگی راه حل مناسب و مقرون به صرفه ای برای شستشو و حذف آلاینده های انباشته از روی سطوح بدنه خودرو ها می باشد. از جمله مزایای استفاده از دستگاه کارواش خانگی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

کاهش در زمان شستشو: استفاده از سامانه های مکانیزه در ساختار دستگاه کارواش خانگی موجب افزایش سرعت عمل دستگاه شده و در نتیجه شستشو و نظافت با این دستگاه ها در زمان بسیار کوتاهی پایان می یابد. همین امر موجب کاهش قابل ملاحظه در زمان نظافتی و در نتیجه صرفه جویی در وقت می گردد.

افزایش کیفیت شستشو: استفاده از دستگاه کارواش خانگی به جای شیوه های دستی نظافت موجب افزایش قابل ملاحظه در کیفیت شستشو و نظافت می گردد. کیفیت شستشوی ارائه شده با دستگاه کارواش خانگی به واسطه استفاده از سامانه های مکانیزه قابل قیاس با شیوه های سنتی و دستی نظافت نبوده و در نتیجه استفاده از این دستگاه ها موجب حفاظت بهتر از پوشش رنگ بدنه خودرو ها و در نتیجه افزایش عمر مفید خودرو ها می گردد.

کاهش هزینه ها: حجم آب و مواد شوینده مصرفی در دستگاه های کارواش خانگی در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت بسیار پایینتر بوده و از این رو استفاده از این دستگاه ها موجب صرفه جویی در مصرف آب و کاهش هزینه های مرتبط می شوند. علاوه بر این صرف هزینه برای خرید دستگاه کارواش خانگی در کوتاه مدت موجب بازگشت سرمایه شده و در نتیجه اتلاف هزینه ناشی از استفاده از خدمات کارواش اتوماتیک را نیز ندارد. همچنین خریداری دستگاه کارواش خانگی، امکان شستشو و نظافت سریع و آسان خودرو ها را در هر زمان و بدون نیاز به برنامه ریزی خاص فراهم می نماید.

 

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه