نظافت موثر و آسان هتل با استفاده از ابزار نظافت

ابزار نظافت

هتل ها یکی از مراکز مهم برا اقامت و اسکان موقت افراد و مسافران می باشد. با توجه به اینکه مراجعه کنندگان به این محیط ها اغلب اقامت های چند روزه در این محیط ها دارند، نیازمند فضایی مناسب و آرام بخش می باشند.  نظافت محیط و جمع آوری آلاینده های انیباشته به بهترین نحو ممکن راهکار مناسب و ایده الی برای ارائه هر چه بهتر خدمات می باشد. با توجه به گستردگی عملیات نظافت در هتل ها و لزوم سرعت بخشیدن به فرآینده های نظافتی،  استفاده از ابزار نظافت کاربردی  تخصصی راهکار مناسبی می باشد.


اهیمت نظافت هتل ها

از جمله مهم ترین عوامل تاثیر گذار در جلب رضایت مشتریان و مراجعه کنندگان به محیط های هتلی و اقامتی، نظافت موثر و با کیفیت محیط می باشد. ماندگاری آلاینده های ریز و درشت در محیط جلوه های بصری را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد. همچنین موجب انتشار بوی نامطبوع در محیط می شود. همین دو عامل کافی است تا مانع از اقامت مسافران و مراجعه کنندگان گردد. در نهایت عدم مراجعه مناسب و پیوسته مسافران موجب کاهش سودآوری کسب و کار می گردد. از این رو با ارائه نظافتی موثر، سریع و کارامد می توان بهره وری اتصادی مناسب برای مجموعه به ارمغان آورد.


شیوه های مناسب برای نظافت هتل ها

گستردگی فضای هتل ها،‌ لزوم رعایت سکوت در محیط و همچنین حجم بالای تردد، در این محیط ها انجام عملیات های نظافتی با استفاده از سیستم های مکانیزه را دشوار می نماید. از این رو اغلب امور نظافتی در محیط هتل ها با استفاده از شیوه های سنتی و ابزار های دستی انجام می گیرد. استفاده از شیوه های سنتی و دستی موجب کند شدن عملات و همچنین خستگی مضاعف نیرو های خدماتی می گردد. به منظور ارائه هر چه بهتر و با کیفیت تر نظافت در این محیط ها می توان از ابزر نظافت مدرن استفاده نمود. ابزار نظافت مدرن با هدف تسهیل و تسریع در امر نظافت طراحی و تولید شده اند. استفاده از ابزار نظافت تخصصی و متناسب برای بخش های گوناگون موجب سرعت بخشیدن به فرآیند نظافت شده و کاهش خستگی کاربر را در پی دارد.


انواع ابزار نظافت کاربردی جهت نظافت هتل ها

ابزار نظافت به مظور بر طرف نمودن نیاز های نظافتی در تمامی بخش ها، در طیف گسترده ای تولید می شوند. از جمله انواع ابزار های نظافتی مدرن و کاربردی در فضای هتل ها و مجتمع های اقامتی می توان به انواع تی، تنظیف های نظافتی اشاره نمود.


نقش تی در شستشوی سطوح کف

تی به عنوان یک ابزار نظافت کاربردی از دیر باز نقش مهمی در نظافت سطوح کف ایفا نموده است. تی های مدرن و جدید به واسطه ساختار ارگونومیک و وزن سبک مانع از فشار و خستگی کاربر می شوند. ضمن اینکه استفاده از پد های میکروفایبر در مقایسه با تی های سنتی کیفیت بالاتری از نظافت را ارائه می دهد. همچنین ساختار خلاقانه به کار رفته در برخی از تی ها عملیات شسشو و حذف آلاینده ها را آسان تر نموده اند. به عنوان نمونه می توان به تی مخزن دار اشاره نمود که امکان پاشش آب به منظور نظافت هر چه بهتر و با کیفیت تر آلاینده ها اشاره نمود.


تنظیف های تخصصی

انجام امور گرد گیری و حذف گرد و غبار از روی انواع سطوح،‌ یکی از کارهای متداول در عملیات نظافت می باشد. استفاده از تنظیف های تخصصی و متناسب با جنس سطوح، تاثیر بسزایی در سهولت و کیفیت نظافت دارد. تنظیف های تخصصی از الیاف میکروفایبر بوده و از این رو تمامی آلاینده ها را به خود جذب نموده و از محیط حذف می نمایند. به عنوان نمونه تنظیف تخصصی نظافت سطوح فلزی و صیقلی بدون باقی گذاشتن رد بر روی سطوح ،‌سطوحی کاملا تمیز و عاری از آلودگی بر جای می گذارند.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه