شستشو و ضدعفونی موثر سطوح با استفاده از ابزار نظافت آنتی باکتریال

اهمیت نظافت و حذف آلاینده ها بر کسی پوشیده نیست. چرا که ماندگاری آلاینده ها بر روی سطوح نه تنها جلوه های ظاهری محیط را به میزان قابل توجه ای کاهش م یدهد بلکه به واسطه خاصیت اسیدی و خورنده اغلب آلاینده ها می تواند صدمات جبران ناپذیر و بعضا پر هزینه ای را بر دوش صاحبان و مدیران مجموعه ها وارد نماید. علاوه بر این،‌ ماندگاری آلاینده ها بر روی سطوح فضای مناسبی را بر رشد و تکثیر انواع عوامل بیماری زا فراهم می نماید. رشد و تکثیر انواع عوامل بیماری زا همانند میکروب ها، قارچ ها و باکتر ها ضمن اینکه سطوح بهداشتی محیط را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد، موجب انتشار بوی نامطبوع نیز در محیط می گردد. از این رو شستشو و نظافت امری لازم و ضروری می باشد. اگر چه از دیر باز تا کنون از شیوه های سنتی و دستی برای حذف آلاینده ها استفاده می شود اما استفاده از چنین شیوه هایی به واسطه عدم استفاده از ابزار های تخصصی قادر به ارائه نظافتی ایده ال و حرفه ای نبوده و در نتیجه نمی تواند نیاز های نظافت یمحیط را آنگونه که باید و شاید بر آورده سازد. در چنین شرایطی استفاده از ابزار نظافت تخصصی راهکار مناسب و ایده الی برای شستشو و نظافت آلاینده های انباشته بر روی سطوح کف به ویژه بخش های دور از دسترس می باشد.

 

ابزار نظافت تخصصی برای  شستشو و ضد عفونی سطوح

استفاده از ابزار نظافت تخصصی راهکار مناسب و ایده آلی برای شستشو و نظافت سطوح کفمی باشد. ساختار ویژه و ارگونومیک این ابزار ها نقش بسزایی در کاهش خستگی کاربر داشته و در همین راستا دسترسی وی را به بخش های دور از دسترس به نحو مطلوبی ارتقا می دهد. تی آنتی باکتریال به عنوان یکی از کاربردی ترین ابزار نظافت نقش بسزایی در شستشو و حذف آلاینده ها و عوامل بیماری زا دارد. در ادامه به بررسی ویژگی های تخصصی این تی می پردازیم:


معرفی تی آنتی باکتریال

تی آنتی باکتریال یک ابزار نظافت کاربردی برای شستشوی سطوح کمی باشد. استفاده از مواد ویژه در ساختار این تی آن را به ابزاری آنتی باکتریال تبدیل نموده است. به عبارت دیگر استفاده از این تی در شستشو نه تنها باعث حذف آلاینده ها می شود بلکه به واسطه استفاده از مواد ویژه در ساختار تی،‌رشد و تکثیر عوامل بیماری زا و میکروارگانیسم ها را کند نموده و موجب ضد عفونی سطوح میم گردد. این تی شامل سه بخش پد، نگهدارنده پد و دسته تی می باشد. تمامی این بخش ها آنتی باکتریال بوده و به راحتی از یک دیگر جدا شده و ممجد متصل می شوند. از ویژگی های منحصر به فرد این تی می توان به قابلیت تعویض تک تکاجزا اشاره نمود.


ویژگی های تی آنتی باکتریال

پد این تی خاصیت آنتی باکتریال دارد. بدین معنی که استفاده از نانو یون های نقره در ساختار الیاف میکروفایبر این تی موجب محدودیت در رشد و تکثیر عوامل بیماری زا می گردد. خاصیت آنتی باکتریال این تی آن را به گزینه ای ایده آل برای نظافت محیط ها حساس به آلودگی همانند در مانگاه ها، بیمارستان ها، سرای سالمندان و مهد های کودک ها تبدیل نموده است. توان بالای نظافتی این تی مکه به واسطه الیاف ریز و باریک پد مهیا شده است،‌ موجب کاهش در مصرف مواد شوینده و در نتیجه سازکاری این شیوه نظافتی با محیط زیست و همچنین صرفه جویی در هزینه ها می گردد. علاوه بر این ساختار ارگونومیک دسته تی مانع از خستگی کاربر در حین عملیات شستشو و نظافت سطح می گردد. ساختار تلسکوپی دسته این تی امکان تغییر ارتفاع تی را متناسب با قد و فیزیک کاربر فراهم می نماید.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه