دلایل استفاده از دستگاه واکس زن کفش برقی در مقابل روش های سنتی

دستگاه واکس زن کفش

امروزه پاکیزگی کفش برای هر فرد دارای اهمیت بسیار بالایی است، بهره گیری از دستگاه واکس زن برقی و استفاده شخصی هر فرد شیک پوش از آن  نیازی اساسی و  ضرورت مهم برای داشتن ظاهری مناسب و جلوه ای براق و تمیز در جامعه محسوب می شود. کفش های ما همواره با تماس مستقیم و حجم زیاد آلودگی ها و مواد آلاینده و گرد و غبار در معرض ناپاکی و آلایش قرار دارند و ماندگاری آلاینده ها بر روی آن ها تأثیر بسیار زیادی در از بین بردن جلوه ظاهری و عمر مفیدشان دارد. مردم در گذشته برای این که ظاهر کفش های چرمی طبیعی یا مصنوعی خود را مرتب نگه دارند از واکس هایی ساخته شده با فرآورده های نفتی و پارافین رنگی بهره می گرفتند و آن را با کمک یک نیروی انسانی واکس می کردند که استفاده از این واکس ها نتیجه ای جز تغییر شکل ظاهری و ترک خوردگی و تغییر در رنگ و سایز و از بین رفتن و کهنه گی کفش نداشت و در هر صورت این کار به صورت صحیح و اصولی انجام نمی گرفت و به آن ترتیبی که انتظار داشتند محقق نمی شد.

مزایای دستگاه واکس زن برقی در مقابل روش های سنتی

با پیشرفت تکنولوژی زندگی انسان آسان تر می شود. دستگاه واکس زن اتوماتیک  از ابزاری محسوب می شود که با داشتن آن می توانید کفش هایی آراسته و تمیز داشت و هر روز با ظاهری شیک بی آن که خود را درگیر روش های سنتی چون واکس زدن دستی نمود، در محل کار یا مهمانی ها مرتب و منظم حاضر شد. در این جا تنها به چند دلیل برای انتخاب این دستگاه اشاره خواهد شد.

1- صرفه جویی در زمان وسهولت

برای بیشتر افراد استفاده از فرچه و واکس و عمل واکس زدن کفش کاری بسیار زمان بر و سختی محسوب می شود و در مقابل با استفاده از دستگاه واکس کفش و فشاردادن چند دکمه با سرعت و بسیار آسان می توان کفش های خود را تمیز نمود، به صورتی که دیگر نیازی به تخصص کافی احساس نشود، از این دستگاه کاربردی حتی فرزندان شما به راحتی در منزل می توانند بهره گیرند.

2- جلوگیری از آلودگی در واکس زن

در روش واکس زدن کفش ها به صورت سنتی ناخواسته دست ها دچار آلودگی می شود و در مقابل با استفاده از دستگاه واکس زن بهداشتی و بدون بو و بی نیاز با استفاده از دست ها می توانید کفش ها را تمیز و براق کنید و احساس خوبی را برای خود ارمغان می آورد.

3- برس های دستگاه

برس این دستگاه واکس زن برقی از جنس پرلون و مویی می باشد و در مقایسه با برس های نایلونی دارای نرمی و انعطاف پذیری و طول عمر بالاتری است که در طولانی مدت شکل خود را حفظ می کنند و این مسئله به کارایی آن کمک شایانی می کند.

4- پرکاربرد بودن دستگاه

دستگاه واکس زن متناسب با نیاز افراد برای استفاده در محل های پر رفت و آمد و شلوغ چون اداره و شرکت ها و کارخانه ها و هتل ها و مراکز درمانی و بیمارستان ها، ترمینال های مسافربری، فرودگاه ها و مراکز تجاری… و حتی منازل طراحی شده است و با وجود این دستگاه دیگر نیازی به فرچه و دستمال و واکس دستی احساس نمی شود.

5- تنوع در انتخاب دستگاه واکس زن

دستگاه های واکس زن به صورت خانگی و اداری و در سایزهای مختلف با توجه به سلیقه و نیاز شما معرفی می گردد.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه