آشنایی با دستگاه

دلایل استفاده از دستگاه واکس زن کفش برقی در مقابل روش های سنتی

دستگاه واکس زن کفش

از دیرباز پاکیزگی کفش های هر فرد از اهمیت بسیار بالایی در حفظ نظافت شخصی محسوب می شود، دستگاه واکس زن برقی برای استفاده شخصی هر فرد شیک پوش نیازی اساسی  و یکی از ضرورت های مهم برای داشتن ظاهری مناسب و جلوه ای براق و تمیز برای حضور در جامعه است.

کفش های ما با تماس مستقیم و حجم زیاد آلودگی ها و مواد آلاینده و گرد و غبار همواره در معرض ناپاکی و آلایش قرار دارند و ماندگاری آلاینده ها بر روی آن ها تأثیر بسیار زیادی در از بین بردن جلوه ظاهری و عمر مفید آن ها دارد. مردم در گذشته برای این که ظاهر کفش های چرمی طبیعی یا مصنوعی خود را مرتب نگه دارند از واکس هایی که از فرآورده های نفتی و پارافین رنگی ساخته شده بود بهره می گرفتند و آن را با کمک یک نیروی انسانی واکس می کردند که استفاده از این واکس ها نتیجه ای جز تغییر شکل ظاهری و ترک خوردگی و تغییر در رنگ و سایز و از بین رفتن و کهنه گی کفش نداشت و در هر صورت این کار به صورت صحیح و اصولی انجام نمی گرفت و به آن صورتی  که انتظار داشتند محقق نمی شد.

مزایای دستگاه واکس زن برقی در مقابل روش های سنتی

با پیشرفت تکنولوژی زندگی انسان آسان تر می شود. دستگاه واکس زن اتوماتیک  از جمله ابزاری که با داشتن آن می توانید کفش هایی آراسته و تمیز داشته باشید و هر روز بتوانید با ظاهری آراسته بی آن که خود را درگیر روش های سنتی چون واکس زدن دستی کنید در محل کار یا مهمانی ها مرتب و منظم حاضر شوید.

راحت ترین راه استفاده از دستگاه واکس زن اتوماتیک است.در این جا تنها به چند دلیل برای انتخاب این دستگاه اشاره خواهد شد.

1- صرفه جویی در زمان وسهولت

برای بیشتر افراد استفاده از فرچه و واکس و عمل واکس زدن کفش کاری بسیار زمان بر و سختی محسوب می شود و در مقابل با استفاده از دستگاه واکس کفش و فشاردادن چند دکمه با سرعت و بسیار آسان می توانید کفش های خود را تمیز و واکس کنید، به صورتی که دیگر نیازی به تخصص کافی احساس نمی شود و حتی فرزندان شما نیز به راحتی می توانند از آن در منزل بهره بگیرند.

2- جلوگیری از آلودگی در واکس زن

در روش واکس زدن کفش ها به صورت سنتی ناخواسته دست ها دچار آلودگی می شود و در مقابل با استفاده از دستگاه واکس زن بهداشتی و بدون بو و بی نیاز به استفاده از دست ها می توانید کفش ها را تمیز و براق کنید و احساس خوبی را برای خود ارمغان می آورد.

3- برس های دستگاه

برس این دستگاه واکس زن برقی از جنس پرلون و مویی تشکیل شده و در مقایسه با برس های نایلونی دارای نرمی و انعطاف پذیری و طول عمر بالاتری است و در طولانی مدت شکل خود را حفظ می کنند و این مسئله به کارایی آن کمک شایانی می کند.

4- پرکاربرد بودن دستگاه

دستگاه واکس زن متناسب با نیاز افراد برای استفاده در محل های پر رفت و آمد و شلوغ چون اداره و شرکت ها و کارخانه ها و هتل ها و مراکز درمانی و بیمارستان ها، ترمینال های مسافربری، فرودگاه ها و مراکز تجاری… و حتی منازل طراحی شده است و با وجود این دستگاه دیگر نیازی به فرچه و دستمال و واکس دستی احساس نمی شود.

5- تنوع در انتخاب دستگاه واکس زن

دستگاه های واکس زن به صورت خانگی و اداری و در سایزهای مختلف با توجه به سلیقه و نیاز شما معرفی می گردد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − دو =