تجهیزات مناسب برای شستشوی سریع خودرو

کارواش خانگی

شستشو و نظافت سطوح بدنه خودرو ها یکی از اصلی ترین دغدغه های صاحبان و مالکان خودرو ها می باشد. تردد بالای خودرو ها در طول روز در خیابان های شلوغ و پر ترافیک و همچنین تماس مستقیم آنها با هوای بیرون اصلی ترین عامل در آلودگی سطوح بده خودرو ها بوده و همین امر ضمن کاهش جلوه های ظاهری خودرو ها، تاثیرات نا مطلوبی بر روی پوشش رنگ بدنه خواهد داشت. از این رو شستشو و نظافت سطوح بدنه خودرو ها امری لازم و ضروری می باشد. با توجه به حجم آلاینده های انباشته بر رو ی بدنه خودرو ها و همچنن گستردگی سطوح بدنه شستشو و نظافت این سطوح با استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت بسیار دشوار و زمان بر بوده و علاوه بر این به حجم بالایی از آب و مواد شوینده نیاز دارد. این در حالی است که استفاده از تجهیزات مناسبی همانند کارواش خانگی، دستمال نظافت خودرو، اسپری رینگ شوی راهکار مناسب و مقرون به صرفه ای برای شستشو و نظافت سریع سطوح بدنه خودرو ها می باشد.

 

لزوم شستشو و نظافت سطوح بدنه خودرو ها

استفاده از پوشش رنگ بر روی بدنه خودرو ها به منظور حفاظت از بدنه فلزی انها امری متداول می باشد . اگر چه این پوشش رنگ تاثیر بسزایی در افزایش جلوه های ظاهری و زیبایی خودرو ها دارد اما مهم ترین نقش ان حفاظت از سطوح فلزی خودرو ها در برابر خوردگی های ناشی از رطوبت و مجاورت با هوا می باشد.  از این رو عدم نگهداری صحیح از پوشش رنگ بدنه خودرو ها می تواند آسیب های پر هزینه و بعضا جبران ناپذیری را بر بدنه خودرو ها وارد نماید. در نتیجه شستشو ی منظم و با برنامه سطوح بدنه خودرو ها به منظور حفاظت از پوشش  رنگ بدنه و در نتیجه افزایش عمر مفید ان امری لازم و ضروری می باشد.

بهترین راهکار برای شستشو و نظافت سریع و موثر سطوح بدنه خودرو ها

باتوجه به اینکه شستشو و نظافت خودرو ها با استفاده از شیوه های سنتی نظافت بسیار دشوار و زمان بر می باشد، استفاده از تجهیزات مکانیزه و صنعتی راهکار سریع و ایده الی به نظر می اید. اگر چه استفاده از خدمات کارواش اتوماتیک نیز نیاز به صرف هزینه دارد ام تهیه و خریداری دستگاه کارواش خانگی راهکار مناسب و مقرون به صرفه ای برای نظافت سطوح بدنه خودرو ها در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترن هزینه می باشد.

ساز و کار دستگاه کارواش خانگی

کارواش خانگی ابزاری کارآمد و تخصصی برای شستشوو نظافت انواع سطوح هموار افقی و عمودی می باشد که با استفاده از پاشش آب پر فشار تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح را شستشو داده و نظافت می نمایند. این دستگاه ها به منظور پاشش آب پر فشار مجهز به پمپ فشار قوی بوده و در نهایت پس از افزایش فشار آب وارد شده به داخل دستگاه، آن را بر روی سطوح هدف پاشش می نماید. دو فاکتور مهم و کلیدی در دستگاه های واترجت صنعتی عبارتند از فشار پاشش و دبی آب خروجی. هر چه فشار آب خروجی بیشتر باشد، توان دستگاه کارواش خانگی در حذف لایه های عمیق آلودگی بیشتر بوده و هر چه دبی آب خروجی بیشتر باشد، سرعت عملیات شستشو و نظافت افزایش می یابد. سرعت عمل بالای این دستگاه کارواش خانگی موجب کاهش زمان لازم برای شستشو و نظافت سطوح بدنه خودرو ها می گردد. امکان استفاده از مواد شوینده از دیگر ویژگی های این دستگاه کارواش خانگی می باشد. مسلما استفاده از مواد شوینده موجب افزایش قدرت پاک کنندگی دستگاه کارواش خانگی در حذف آلاینده های چرب و روغنی می گردد.

خشک نمودن سطوح بدنه خودروها

با توجه به حساس بودن سطوح بدنه خودور ها، نسبت به خط و خش استفاده از هر دستمال و پدی برای خشک نمودن و نظافت سطوح بدنه مناسب نمی باشد. از این رو استفاده از ابزار نظافت تخصصی همانند دستمال نظافت خودرو که با توجه به حساسیت های نظاافتی خودرو ها طراحی و تولید شده است گزینه ای مناسب برای خشک نمودن سطوح بدنه می باشد. استفاده از ساختار یکپارچه در طراحی این دستمال ها طول عمر آنها را افزایش داده و بدون ایجاد کوچک ترین آسیبی به سطوح بدنه خودرو ها، تمامی اب و مایعات آلوده ناشی از شستشو را جمع آوری نموده و هیچ گونه لکی بر جای نمی گذارند.

نظافت رینگ های خودرو

چرخ ها و رینگ های خودرو ها نیز همانند دیگر بخش های خودرو تحت تاثیر شرایط محیطی و عبور و مرور مستمر در خیابان ها و جاده ها، آلوده و کثیف می شوند. استفاده از ماده شوینده تخصصی برای شستشو و نظافت این بخش ها می تواند درخشندگی اولیه را به آنها باز گردانده و در نهایت جلوه ظاهری خودرو ها را افزایش دهد. اسپری رینگ شوی گزینه ای مناسب برای شستشو و نظافت این بخش از خوردو ها می باشد.

 

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه