ویژگی های دستگاه واکس زن برقی و مزیت های استفاده از آن

دستگاه واکس زن برقی

کفش ها به عنو.ان یکی از پوشش های فرد، ضمن اینکه وظیفه حفاظت از پای افراد را بر عهده دارد، موجب آراستگی نیز می گردد. از آنجایی که کفش ها به واسطه نوع کارکرد شان همواره در معرض گرد و غبار و مایعات آلوده قرار دارند،‌ به منظور حفظ آراستگی و افزایش عمر مفید نیازمند رسیدگی و نگهداری می باشند. یکی از روش های مراقب از کفش ها که از دیر باز تا کنون مورد استفاده قرار می گیرد، ایجاد پوشش واکس بر روی کفش ها می باشد. پوشش واکس به واسطه درصد چربی بالایی که دارد، مانع از نفوذ آب از پوسته رویی کفش شده و ضریب آلودگی مجدد کفش ها را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد. با توجه به مزایای ایجاد پوشش واکس بر روی کفش ها،‌ دستگاه واکس زن برقی گزینه ای مناسب وایده ال برای واکس زنی کفش ها می باشد.

 

ویژگی های دستگاه  واکس زن برقی

دستگاه واکس زن برقی دستگاهی تخصصی و در عین حال ساده می باشد که با استفاده از سیستم های کاملا مکانیزه عملیات واکس زنی کفش ها را بدون دخالت دست انجام می دهد. از جمله ویژگی های این دستگاه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

طول عمر بالا

استفاده از مواد مرغوب در ساخت دستگاه واکس زن برقی موجب شده تا این دستگاه از طول عمر مناسب و بالایی برخوردار باشد. استفاده از سیستم های محافظی فیوز ایمنی موجب حفاظت از سیستم های الکترونیکی دستگاه در برابر نوسانات برقی می گردد. علاوه بر این اگر چه از زمان فشردن دکمه یا پدال روشن نمودن دستگاه، تا مادامی که دستگاه خاموش شود، تمامی عملیات ها به صورت اتوماتیک انجام می شود اما نمونه های پیشرفته دستگاه واکس زن برقی به دکمه خاموش دستی نیز مجهز هستند تا در صورت ضرورت پیش از پایان فرآیند اتوماتیک،‌ بتوان دستگاه را خاموش نمود. همین امر از استهلاک دستگاه ممانعت نموده و در نتیجه طول عمر دستگاه افزایش می یابد.

قابلیت استفاده از دو رنگ واکس

به منظور افزایش کارآیی دستگاه واکس زن برقی به گونه ای طراحی شده است که امکان استفاده از دو رنگ متفاوت واکس را فراهم می نماید. این دستگاه ها مجهز به دو نخزن مجز بوده و از این رو به راحتی می توان از دو رنگ واکس متفاوت در دستگاه استفاده نمود. علاوه براین سیستم پاشش واکس در این دستگاه ها به گونه ای می باشد که به راحتی می توان میزان پاشش واکس را تعیین نمود.

مجهز به دسته

به منظور حفظ تعادل کاربر در حین کار با دستگاه واکس زن برقی، بر روی آن یک دسته تعبیه شده است، در نتیجه کاربر به راحتی با گرفتن دسته تعادل خود را حفظ می نماید.

 

مزایای استفاده از دستگاه واکس زن برقی

استفاده از شیوه های سنتی برای ایجاد پوشش واکس بر روی کفش ها بسیار دشوا ربوده و حجم بالایی از آلودگی برای دستگاه ها همراه می باشد. استفاده از شیوه ها و سیستم های مکانیزه ای چون دستگاه واکس زن برقی ضمن اینکه موجب سهولت در امر واکس زنی می شود، مانع از آلوده شدن دست ها می گردد. همچنین سرعت عمل دستگاه واکس زن برقی در مقایسه با شیوه های سنتی بالاتر بوده و در نتیجه عملیات رد زمان کوتاه تری پایان می یابد. با توجه به سهولت استفاده از این دستگاه ها به راحتی می توان از آنها در محیط های مسکونی، اداری و تجاری استفاده نمود،‌ در نتیجه فرصت  واکس زنی کفش ها در تمامی شرایط فراهم می باشد در حالیکه واکس زنی کفش ها با شیوه های دستی نیازمند زمان، مکان و شرایط مناسب می باشد.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه