آشنایی با دستگاه

کارایی عالی پولیشر در درخشش و جلای سطوح کف

کفپوش به عنوان بخش مهمی از زیبایی ظاهری محیط های مسکونی و یا تجاری به شمار می آید و به ویژه بر حسب نوع کفپوش جلا و درخشندگی آن به محیط جلوه بخشیده و به افراد دیدگاه مثبت ارسال می کند. در مجتمع ها و ساختمان های مسکونی فضاهایی مانند ورودی ها، لابی ها، راهروها، راه پله ها و … اغلب از سنگ، گرانیت، مرمر و سرامیک پوشیده می شوند و همواره لایه های نامرئی از گرد و غبار روی سطوح کف قرار می گیرد. با قدم گذاشتن و ترددهای پی در پی این گرد و غبار خراش های کوچک روی سطح سنگ به وجود می آورد که نمای آن را مات و کدر می کند. سنگ های مرمر نیز در معرض رسوب گرفتگی هستند که از میزان شفافیت و درخشندگی آن می کاهد. در چنین شرایطی بهره مندی از ابزارهای مناسب جلادهی هم چون دستگاه پولیشر می تواند زیبایی و درخشندگی را به سطوح کف بازگرداند و در حقیقت این فرآیند بر محافظت و افزایش طول عمر سطوح بسیار تأثیر گذار خواهد بود.

دستگاه پولیشر چیست؟

پولیشر دستگاهی با ساختار عمودی و دارای سر چرخشی افقی می باشد که به این سر چرخشی یک برس متصل می شود. برس به طور مستقیم و کامل بر روی سطح زمین قرار می گیرد. برس با سرعتی نسبتاً بالا و یکنواخت می چرخد و با از بین بردن خلل و فرج سطوح سبب جلا و درخشندگی آن می گردد. یکی از قابلیت های دستگاه های پولیشر امکان نصب انواع پد به جای برس است که با توجه به جنس سطح و میزان حساسیت آن مورد استفاده قرار می گیرند. پولیشر مجهز به مخزن آب و مواد شوینده بوده که با پاشش محلول شوینده سبب تمیزی برس دستگاه و هم چنین سطح زمین خواهد شد.

کاربرد پولیشر در مجتمع مسکونی و مراکز تجاری

سنگ های براق و درخشان به منظور ایجاد محیطی تمیز و جذاب برای ساکنان یک مجتمع مسکونی، کارکنان مراکز تجاری و سایر مراجعه کنندگان، نقش مهمی ایفا می کنند و یکی از عوامل اصلی حفظ زیبایی و ملاک های انتخاب ملک به شمار می آیند. بنابراین سطوح سنگ کاری شده در لابی و سایر مشاعات یک ساختمان و هم چنین مراکز و مجتمع های تجاری با استفاده از دستگاه پولیشر جلا و درخشندگی خود را باز می یابند. پولیشر علاوه بر صیقلی ساختن یک سطح از قابلیت شستشو نیز برخوردار است و جهت شستشوی بخش هایی که کوچک و محدود هستند، مناسب خواهد بود و در پایان کار برای جمع آوری آب مصرف شده می توان از جاروبرقی آب و خاک بهره گیری نمود. ساختار مسطح پولیشر امکان شستشوی بخش های دور از دسترس مانند لوله ها، رادیاتورها و … را فراهم می آورد.

ویژگی های یک دستگاه پولیشر

پولیشرها از طراحی ارگونومیک برخوردار می باشند و طول دسته آن قابل تغییر است و کاربر می تواند متناسب با شرایط خود دسته را تنظیم می نماید. این دستگاه دارای مقاومت بالایی بوده و با ایجاد فشار مناسب بر روی سطح کارکردی بی نظیر و منحصر به فرد ارائه می دهد. پولیشرها به وسیله برق شهری تغذیه می شوند و مجهز به کابل برق ضد آب و مقاوم در برابر پیچ و تاب هستند. بر روی دستگاه دکمه ای تعبیه شده تا در هنگام ضربه های ناخواسته دستگاه متوقف گردد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 9 =