کارایی عالی پولیشر در درخشش و جلای سطوح کف

کفپوش به عنوان بخش مهمی از زیبایی ظاهری محیط های مسکونی و یا تجاری به شمار می آید و به ویژه بر حسب نوع کفپوش جلا و درخشندگی آن به محیط جلوه بخشیده و به افراد دیدگاه مثبت ارسال می کند. در مجتمع ها و ساختمان های مسکونی فضاهایی مانند ورودی ها، لابی ها، راهروها، راه پله ها و … اغلب از سنگ، گرانیت، مرمر و سرامیک پوشیده می شوند و همواره لایه های نامرئی از گرد و غبار روی سطوح کف قرار می گیرد. با قدم گذاشتن و ترددهای پی در پی این گرد و غبار خراش های کوچک روی سطح سنگ به وجود می آورد که نمای آن را مات و کدر می کند. سنگ های مرمر نیز در معرض رسوب گرفتگی هستند که از میزان شفافیت و درخشندگی آن می کاهد. در چنین شرایطی بهره مندی از ابزارهای مناسب جلادهی هم چون دستگاه پولیشر می تواند زیبایی و درخشندگی را به سطوح کف بازگرداند و در حقیقت این فرآیند بر محافظت و افزایش طول عمر سطوح بسیار تأثیر گذار خواهد بود.

دستگاه پولیشر چیست؟

پولیشر دستگاهی با ساختار عمودی و دارای سر چرخشی افقی می باشد که به این سر چرخشی یک برس متصل می شود. برس به طور مستقیم و کامل بر روی سطح زمین قرار می گیرد. برس با سرعتی نسبتاً بالا و یکنواخت می چرخد و با از بین بردن خلل و فرج سطوح سبب جلا و درخشندگی آن می گردد. یکی از قابلیت های دستگاه های پولیشر امکان نصب انواع پد به جای برس است که با توجه به جنس سطح و میزان حساسیت آن مورد استفاده قرار می گیرند. پولیشر مجهز به مخزن آب و مواد شوینده بوده که با پاشش محلول شوینده سبب تمیزی برس دستگاه و هم چنین سطح زمین خواهد شد.

کاربرد پولیشر در مجتمع مسکونی و مراکز تجاری

سنگ های براق و درخشان به منظور ایجاد محیطی تمیز و جذاب برای ساکنان یک مجتمع مسکونی، کارکنان مراکز تجاری و سایر مراجعه کنندگان، نقش مهمی ایفا می کنند و یکی از عوامل اصلی حفظ زیبایی و ملاک های انتخاب ملک به شمار می آیند. بنابراین سطوح سنگ کاری شده در لابی و سایر مشاعات یک ساختمان و هم چنین مراکز و مجتمع های تجاری با استفاده از دستگاه پولیشر جلا و درخشندگی خود را باز می یابند. پولیشر علاوه بر صیقلی ساختن یک سطح از قابلیت شستشو نیز برخوردار است و جهت شستشوی بخش هایی که کوچک و محدود هستند، مناسب خواهد بود و در پایان کار برای جمع آوری آب مصرف شده می توان از جاروبرقی آب و خاک بهره گیری نمود. ساختار مسطح پولیشر امکان شستشوی بخش های دور از دسترس مانند لوله ها، رادیاتورها و … را فراهم می آورد.

ویژگی های یک دستگاه پولیشر

پولیشرها از طراحی ارگونومیک برخوردار می باشند و طول دسته آن قابل تغییر است و کاربر می تواند متناسب با شرایط خود دسته را تنظیم می نماید. این دستگاه دارای مقاومت بالایی بوده و با ایجاد فشار مناسب بر روی سطح کارکردی بی نظیر و منحصر به فرد ارائه می دهد. پولیشرها به وسیله برق شهری تغذیه می شوند و مجهز به کابل برق ضد آب و مقاوم در برابر پیچ و تاب هستند. بر روی دستگاه دکمه ای تعبیه شده تا در هنگام ضربه های ناخواسته دستگاه متوقف گردد.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه