متن دلخواه شما اینجا ...

مزایای دستگاه جاروبرقی مرکزی خانگی و معیار های خرید آن

جاروبرقی مرکزی

نظافت داخل منزل به منظور حفظ پاکیزگی و زیبایی محیط انجام می پذیرد. برای نظافت ابزار مختلفی مورد نیاز است که یکی از آن ها جاروی برقی یا دستی، می باشد. اگر انتخاب مناسبی در این زمینه انجام شود، محیط خانه به بهترین شکل تمیز و زیبا می گردد. جاروبرقی مرکزی در ادامه مزایای استفاده از این جارو برقی و راهنمای ضرورت خرید آن ، بررسی می شود.

چند مزیت استفاده از جاروبرقی مرکزی

جاروی مرکزی در داخل انباری، زیر زمین و یا در مکان دیگر و به دور از فضای داخلی خانه نصب می شود. خرطومی جاروبرقی در بخش های مورد نیاز و با توجه به لوله کشی انجام شده، قابل استفاده است. مزایای مهم این دستگاه عبارتند از :

۱- قابلیت تعویض تجهیزات و به روز رسانی : با نصب جاروبرقی مرکزی در منزل ، نباید نگران قدیمی یا منسوخ شدن آن باشید. تمامی بخش های دستگاه که نیاز به تعویض داشته باشند، کاملا در دسترس هستند و بخش های جدید نیز جهت به روز کردن سیستم، به سرعت قابل نصب اند.

۲-کاربری آسان : جاروبرقی مرکزی خانگی به سادگی و با استفاده از خرطومی با طول زیاد استفاده می شود. در نتیجه امکان نظافت هر بخش به راحتی و بدون دشواری خاصی انجام می گردد. ظرفیت بالای مخازن نیز ، سبب شده تا تخلیه آن ها را در بازه های زمانی طولانی تری نیاز باشد.

۳- سطح صدای پایین : قرار گرفتن جاروی مرکزی در فاصله دور از محیط داخلی منزل سبب می شود، صدای موتور مزاحمتی برای افراد داخل خانه ایجاد نگردد.

 

معیار های انتخاب جارو برقی مرکزی

قبل از خرید یک جاروبرقی مرکزی خانگی به موارد زیر توجه نمایید :

۱-وسعت خانه یا آپارتمان خود و محل مناسب برای نصب تجهیزات اصلی و موتور جاروبرقی را در نظر بگیرید. اگر فضای مورد نیاز برای نصب جاروی مرکزی را دارید ، از این دستگاه ها استفاده کنید.

۲-کم یا زیاد بودن اهمیت سطح صدای دستگاه را در نظر بگیرید. جاروبرقی های مرکزی با کیفیت میزان صدای بسیار پایینی را در داخل منزل ایجاد می کنند.

۳-طول خرطومی مورد نیاز را قبل از نصب خرطومی در هر بخش از منزل در نظر بگیرد. طویل بودن بیش از حد خرطومی موجب مزاحمت در عملیات نظافت و کوتاه بودن آن نیز موجب عدم دسترسی به تمام نقاط در یک بخش خاص از منزل می شود.

۴-اگر فردی در خانه دارید که دچار بیماری تنفسی است ، با استفاده از دستگاه های جاروبرقی مرکزی می توانید میزان عوامل آلرژی زا را به حداقل برسانید. علت این امر ، قرار گرفتن موتور و بخش مکنده و فیلتر جاروبرقی در جایی بجز محل نظافت است که موجب عدم بازگشت گرد و غبار به محیط می شود.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 13 =

سبد خرید
خانه
حساب کاربری من
0 لیست علاقه مندی ها
فروشگاه

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟