اهمیت استفاده از دستگاه واکس زن برقی

دستگاه واکس زن برقی

داشتن ظاهری آراسته و تمیز برای افراد بسیار مهم می باشد. تمامی افراد جامعه برای حضور در موقعیت های اجتماعی از لباس ها و پوشش های مرتب، تمیز و آراسته استفاده می نمایند. یکی از پوشش های ضروری برای افراد، کفش می باشد. مسلما تمیزی و نظافت کفش ها تاثیر بسزایی در ظاهر افراد داشته و تمیزی آنها بیانگر میزان دقت و اهمیت افراد در نظافت شخصی می باشد. اما با توجه به اینکه کفش ها برای پوشش و حفاظت از پا به کار می روند، به واسطه تماس مستقیمی که با آلاینده ها دارند، اغلب افراد در نظافت و حفاظت از این پوشش مهم غفلت می نمایند. غافل ازاینکه ظاهر نا مناسب کفش ها می تواند تاثیرات نامطلوب و منفی در ذهن مخاطبان ایجاد نماید. با توجه به اینکه کفش ها همواره در تماس مستقیم با آلاینده ها و گرد و غبار نشست کرده بر روی زمین می باشند، مستعد انواع آلودگی ها بوده و همین نشست گرد و غبار بر روی آنها تاثیر بسزایی در کاهش جلوه های ظاهری دارد. با توجه به تاثیرات نامطلوبی که کفش های کثیف و خاک آلود بر روی مخاطبان دارند، رسیدگی به نظافت و حفظ درخشش کفش ها امری لازم و ضروری می باشد. دستگاه واکس زن برقی به عنوان دستگاهی مکانیزه گزینه ای مناسب و ایده آل برای تمیز نمودن کفش ها و باز گرداندن درخشندگی به آنها در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

 

اهمیت واکس زدن کفش ها

کفش ها به عنوان یکی از پوشش های ضروری به منظور حفاظت از پاها و فراهم نمودن شرایط مناسب برای راه رفتن افراد در مدل های متنوع طراحی و تولید می شوند. علاوه بر این به منظور تامین سلیقه های گوناگون افراد جامعه و تامین نیاز آنها،  تنوع جنس در این محصولات بسیار بالا است. یکی از متداول ترین جنس های به کار رفته در تولید کفش ها، چرم می باشد. اغلب کفش هایی که با چرم طبیعی تولید می شوند قیمت بالایی داشته و از این رو نیازمند رسیدگی بیشتری می باشند. از دیر باز تا کنون به منظور نگهداری از کفش های چرمی از پوشش واکس بر روی این کفش ها استفاده می شود. کفش های چرمی به واسطه نوع جنس و ظاهری که دارند، کوچک ترین ذرات گرد و غبار نشسته بر روی کفش را نمایان می سازند. از سوی دیگر ماندگاری ذرات گرد و غبار بر روی کفش ها،‌ با نفوذ به داخل خلل و فرج های ریز چرم ضمن کاهش قابل ملاحظه درخشنگی و براقیت کفش ها، موجب کاهش عمر مفید آنها نیز می گردند. به همین جهت از گذشته تا به امروز با ایجاد پوشش واکس بر روی کفش های چرمی، از آنها در برابر گرد و غبار و آلاینده ها حفاظت نموده و موجب حفظ درخشندگی آنها می شوند.

 

مزایای استفاده از دستگاه واکس زن برقی

همانطور که پیش تر اشاره شد،‌ پاشش واکس متداول ترین راه برای حفاظت از کفش های چرمی می باشد. در گذشته به منظور ایجاد پوشش واکس بر روی کفش های چرمی از شیوه های دستی و سنتی استفاده می شد. البته استفاده از این شیوه ها به زمان زیادی نیاز داشت و با توجه به ماهیت واکس ها،‌ با حجم بالایی از آلودگی همراه می شد. با پیشرفت تکنولوژی و ورود دستگاه های مکانیزه به تمامی عرصه ها، شیوه های سنتی واکس زنی نیز متحول شده و با ورود دستگاه واکس زن برقی جلوه تازه و نوینی به خود گرفته است. دستگاه واکس زن برقی دستگاهی کاملا مکانیزه می باشد که عملیات واکس زنی و پولیش کفش ها را بدون دخالت دست و با سیستم های کاملا اتوماتیک انجام می دهد. دستگاه واکس زن برقی به منظور ایجاد پوشش واکس بر روی کفش ها مجهز به سیستم پاشش واکس و برس زنی می باشد. این دستگاه ابعاد بسیار کوچکی داشته و از این رو برای نصب به فضای کمی نیاز دارد. واکس استفاده شده در این دستگاه ه از نوع مایع بوده و میزان پاشش آن قابل تنظیم می باشد. از جمله مهم ترین مزایای استفاده از دستگاه واکس زن برقی می توان به عدم آلودگی دست ها، افزایش سرعت و کیفیت واکس زنی اشاره نمود. از این رو این دستگاه ها در کوتاه ترین زمان ممکن نیاز های نظافتی کفش های چرمی را تامین نموده و درخشندگی را به کفش ها باز می گرداند. از همین رو این دستگاه ها کاربرد گسترده ای در محیط های اداری، هتل ها و مجتمع های مسکونی دارند.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه