متن دلخواه شما اینجا ...

ایمنی در کار با کارواش خانگی

امروزه ابزار مدرن نظافت خانگی با هدف بهینه سازی امور نظافت عرضه گردیده اند و این تجهیزات از توان نظافتی بالایی بهره می برند از این رو برترین جایگزین برای شیوه های سنتی نظافتی قدیمی شده اند. یکی از پرکاربردترین ابزار نظافتی خانگی که به گونه ای مدرن و کارآمد ظراحی شده است، دستگاه کارواش خانگی می باشد. این دستگاه با فشار بالای آب نظافت انواع سطوح را امکان پذیر نموده است. لکه ها و لایه های سخت رسوبات به وجود آمده در انواع سطوح هموار و یا ناهموار به کمک این دستگاه قابل شستشو بوده و به کمک این دستگاه همواره محیط زندگی شما پاکیزه باقی می ماند. استفاده از این ابزار نظافت خانگی بسیار ساده می باشد و اما رعایت نکات ایمنی در استفاده از این دستگاه می تواند بازدهی عملیاتی دستگاه را ارتقا بخشیده و امنیت و سلامت کاربر را تضمین نماید.

نکات ایمنی کار با دستگاه کارواش خانگی

در این بخش توصیه های ایمنی کار با کارواش خانگی را در اختیار شما قرار داده ایم که در حفظ و نگهداری از دستگاه نیز توجه به این نکات بسیار حائز اهمیت می باشد.
۱- توصیه می شود قبل از شروع به کار با دستگاه کارواش خانگی ابتدا آن را در مکانی امن به طور ثابت قرار دهید تا در هنگام روشن نمودن دستگاه مشکلی ایجاد نشود.
۲- استفاده از عینک محافظ، دستکش و کفش مناسب در هنگام کار با دستگاه کارواش خانگی الزامی می باشد.
۳- پس از پایان فرآیند شستشوی، دستگاه را خاموش نموده و کابل برق دستگاه را از پریز برق بکشید.
۴- از گرفتن تفنگی دستگاه به سمت افراد و پاشش آب به صورت مستقیم به افراد جدا خودداری کنید زیرا فشار بالای آب به افراد آسیب بسیاری وارد می کند.
۵- کابل برق دستگاه را به خوبی مهار نماید تا از از آسیب به سایر افراد در محیط ممانعت به عمل آید.
۶- دستگاه را از دسترس کودکان دور نگاه داشته و هرگز به آنها اجازه نزدیک شدن به دستگاه در حین انجام فرآیند شستشوی را ندهید.
۷-در حالتی که دستگاه روشن است و پاشش آب محتمل می باشد از گرفتن تفنگی دستگاه به سمت خودتان و بدنه دستگاه جدا خودداری نمایید.

 

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

سبد خرید
خانه
حساب کاربری من
0 لیست علاقه مندی ها
فروشگاه

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟