سطل زباله یک ابزار نظافت کارآمد در مهار آلودگی های مراکز تجاری

مراکز تجاری هموار مورد توجه و استقبال افراد می باشند. بدون شک تردد و رفت و آمد مستمر و پیوسته افراد در محیط های تجاری و تفریحی می تواند حجم بالایی از آلاینده ها را به داخل مراکز تجاری منتقل نماید. علاوه بر این حضور چندین ساعته مراجعه کنندگان به مراکز خرید و تجاری و همچنی استفاده ایشان از انواع مواد خوراکی و نوشیدنی،‌ موجب تولید ضایعات می شود. مسلما حضور و استفاده از سطل های زباله به عنوان یک ابزار نظافت کاربردی در مراکز تجاری و خرید، می تواند راهکار مناسبی برای مهار آلودگی های تولید شده در محیط باشد. این امر موجب حفظ بهداشت محیط شده و علاوه بر آن می تواند مدت زمان لازم برای نظافت محیط را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد.


انواع سطل های زباله

با توجه به ویژگی های محیطی سطل های زباله در انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند. مسلما استفاده از مدل مناسب این ابزار نظافت کاربردی نقش بسزایی در نظافت و حفظ بهداشت محیط ایفا می نماید. در ادامه به بررسی ویژگی های مدل های متنوع این ابزار نظافت کاربقردی می پردازیم:


ترولی جمع آوری و حمل زباله

ترولی جمع اوری و حمل زباله یکی از کاربردی ترین ابزار های نظافتی می باشد که مجهز به 4 چرخ و بدنه فلزی آن با پوشش کروم پوشیده شده است. از این رو مقاومت بالایی داشته و به سهولت قابل جا به جایی و حمل و نقل می باشد. ظرفیت بالای این ترولی امکان جا به جایی حجم بالایی از آلاینده ها و ضایعات را به راحتی مهیا نموده و در پوش پلاستیکی آن از انتشار بوی نامطبوع در محیط ممانعت می نماید. این ابزار نظافت به گونه ای طراحی شده است که امکان استفاده از کیسه زباله یکبار فراهم نموده و از این رو امکان جمع آور و تخلیه آسان و سریع آلاینده ها و ضایعات جمع آوری شده را برای کاربر مهیا می نماید. استفاده از مواد مقاوم در ساخت این ترولی نظافتی موجب افزایش مقاومت آن شده است. ضمن اینکه این ابزار نظافت به منظور سهولت در تخلیه کیسه زباله مجهز به پدال پایی می باشد.


سطل زباله کیسه ای

این مدل از سطل زباله به واسطه سهولت در استفاده کاربرد گسترده ای در مهار آلودگی ها دارد. طراحی این سطل زباله به صورت چرخ دار بوده و از این رو به راحتی قابل جا به جایی و نقل و انتقال می باشد. ضمن اینکه این سطل به منظور ممانعت از انتشار بوی نامطبوع در محیط مجهز به درب می باشد. این سطل زباله نیز همانند ترولی جمع آوری و حمل زباله قابلیت پشتیبانی از کیسه یکبار مصرف 120 لیتری داشته و همین امر عملیات  جا به جایی و انتقال آلاینده ها را به منظور تخلیه آسان می نماید. سختار زیبا و مهندسی شده این سطل زباله این امکان را فراهم می نماید تا از این سطل هم به عنوان وسیه ای متحرک برای جا به جایی آلاینده ها استفاده نمود و هم به شکل ثابت در محیط های پر تردد قرار گیرد.  این سطل زباله پدالی بوده و درب آن به صورت کاملا بهداشتی و بدون دخالت دست قابلیت باز و بسته شدن دارد.


سطل زباله صدفی

سطل زباله صدفی یک ابزار نظافت ثابت می باشد که بر رو ی دیوار نصب می گردد. مسلما قرار گیری این سطل زباله در بخش های مختلف محیط های تجاری امکان دسترسی راحت و آسان به سطل زباله را برای افراد و مراجعه کنندگان فراهم می نماید. سطوح صاف و صیقلی این سطل زباله امکان شستشوی موثر و با کیفیت آن را فراهم  نموده و در نتیجه بهداشت محیط در بالاترین سطح ممکن حفظ می شود. علاوه بر این،‌ این سطل زباله مجهز به درب و پدال پایی بوده و همین امر ضمن ممانعت از انتشار بوی نامطبوع در محیط باز و بسته شدن درب را بدون دخالت دست امکان پذیر می نماید. قرار گیری این سطل زباله در سطحی بالاتر از سطح زیمن و نصب آن بر روی دیوار امکان شستشو و نظافت سطوح کف را به راحتی برای اپراتور امکان پذیر می نماید.


مزایای استفاده از ابزار نظافت تخصصی

استفاده از ابزار نظافت کاربردی همانند سطل های زباله با مهار موثر آلاینده ها و ضایعات ایجاد شده در محیط، ‌سطح بالایی از بهداشت را فراهم نموده و همچنین زمان لازم برایرسیدگی به امور نظافتی را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهند. همچنین تخلیه و جا به جایی سریع ،‌اسن و بهداشتی آلاینده ها از دیگر مزایای استفاده از ابزار نظافت تخصصی می باشد.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه