متن دلخواه شما اینجا ...

انبر جمع آوری زباله ساده و کاربردی

در فصل های مناسب کوهنوردی تعداد زیادی از کوهنوردان راهی این مناطق می شوند این ها که دوست داران محیط زیست هستند، در طول تفریح خود زباله های پراکنده در محیط را جمع آوری می کنند. هم چنین در دیگر اماکن عمومی و تفریحگاه ها مانند پارک ها زباله های زیادی به وجود می آید که نیروهای خدماتی را با چالش و دشواری مواجه می سازد. برای جمع آوری زباله هایی که بر روی زمین پخش شده انبر جمع آوری زباله طراحی و ساخته شده است که جهت نظافت مناطق کوهستانی، پارک ها و نواحی بسیار دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های انبر جمع آوری زباله

جمع کننده زباله دارای اندازه ای به طول ۱۰۰ سانتی متر می باشد و از طراحی کاملاً ارگونومیک برخوردار است. با استفاده از این وسیله کارآمد کاربر دیگری برای جمع کردن زباله خم نمی شود و به صورت ایستاده به جمع آوری زباله و ضایعات کوچک می پردازد. از طرف دیگر با این روش زباله در میان گیره های انبر قرار گرفته و به کیسه و یا سطل زباله انتقال پیدا می کند و در نتیجه کاربر آلودگی و زباله را لمس نخواهد کرد. انبر جمع آوری زباله یک سری پلاستیکی دارد که اجسام را به آسانی نگه داشته و از آن نمی افتند.

ساختار فیزیکی انبر جمع کننده

بدنه اصلی این انبر کم حجم و کوچک یا به عبارتی دسته آن از جنس آلومینیوم ساخته شده که سبب وزن سبک آن گردیده و مقاومت انبر را در برابر ضربه و خم شدن به میزان قابل توجهی افزایش داده است. در بالاترین بخش دسته انبر دستگیره پلاستیکی قرار گرفته و با فشردن آن به وسیله نیرویی بسیار اندک، گیره های انبر باز و بسته می شوند. قطر دهانه انبر به اندازه ای است که زباله با ابعاد مختلف را در بر می گیرد.

کاربردها و مزایای انبر جمع آوری زباله

یکی از ویژگی های منحصر به فرد انبر جمع کننده ایمنی آن می باشد، به این معنا که اجسام خطرناک مانند خرده شیشه، سرنگ مصرف شده، ضایعات و اشیای تیز و برنده، فضولات حیوانی و … به وسیله انبر بدون نیاز به تماس با این زباله ها جمع آوری می گردد. اجسام دیگری مانند تکه کاغذ، بطری، مقوا و سایر پسماندها توسط انبر قابل جمع آوری هستند. به منظور پاک سازی مناطق کوهستانی از زباله ها، نظافت پارک ها، سواحل، حیاط منازل، باغ ها، استخرهای سر باز و … انبر جمع آوری زباله مورد استفاده قرار گرفته و سبب افزایش سرعت نظافت، ایمنی و بهبود بهداشت و تمیزی یک محیط می گردد. در فروشگاه ها، انبارها و محیط هایی مشابه آن اشیای سبکی دور از دسترس قرار دارند، به عنوان مثال در قفسه های بالایی هستند که می توان به وسیله انبر جمع کننده بسته بندی ها را جا به جا نمود.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

سبد خرید
خانه
حساب کاربری من
0 لیست علاقه مندی ها
فروشگاه

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟