متن دلخواه شما اینجا ...

ویژگی های منحصر به فرد ترولی نظافتی

ترولی نظافتی

ترولی نظافتی یکی از ابزارهای ساده و پرکاربرد در امور شستشو و خدماتی جهت جا به جایی تجهیزات و ابزارآلات نظافتی دیگر می باشد که در محیط های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. این ترولی ها به سبب ساختار پلاستیکی قابل بازیافت بدنه از وزن بسیار سبکی برخوردار هستند که انتقال و جا به جایی آن ها را آسان و سریع می نماید. ترولی نظافت در انواع بیمارستانی، هتلی، ساده و …. تولید و در بازار ارائه می شود. در این مقاله به معرفی ویژگی های منحصر به فرد انواع ترولی ها پرداخته می شود.

 

تعامل ترولی نظافتی و تجهیزات مکانیزه

استفاده از دستگاه های مکانیزه نظافتی مانند واترجت خانگی ، نمی تواند جایگزین کاربرد ها و ویژگی ها یک ترولی نظافتی شود. به همین منظور می توان از این ابزار ها و تجهیزات به طور موازی استفاده نمود تا ضمن افزایش سهولت انجام امور نظافتی، کیفیت و سطح بهداشت را در محیط مورد نظر به طرز چشم گیری افزایش داد.

 

نقش ترولی در حفظ سلامت کارکنان

انجام امور نظافتی به سبب ماهیتی که دارد، پس از گذر زمان منجر به کمردرد و آسیب های جسمی مانند زانو و سدت می شود. انجام عملیات شستشو به روش های سنتی باعث شده است تا سلام جسمی کارکنان با خطر مواجه شود. به همین منظور، استفاده صحیح و بهینه از ترولی نظافت می تواند راهگشای این مشکل حیاتی باشد. ترولی نظافتی با امکان انتقال ابزار و تجهیزات نظافتی و تجهیزات منحصر به فردی مانند خشک کن های رولی و پرسی می تواند به افزایش کیفیت شستشو و حفظ سلامت و ایمنی کارمندان کمک شایانی کند.

 

بدنه قابل بازیافت

ترولی‌ نظافتی از پلاستیک پلی پروپیلن ساخته می شوند که ویژگی قابل بازیافت را دارد و به سبب این موضوع کاملا با محیط زیست سازگار می باشد. این نوع از پلاستیک از وزن بسیار کمی برخوردار است و کمک می کند تا ابزار کاربردی به راحتی قابلیت جا به جایی در محیط های گوناگون را داشته باشد. بخش های فولادی این ابزار کاربردی با پوشش ریلسان پوشیده شده تا از زنگ زدگی و خوردگی آن جلوگیری شود.

 

قابلیت حمل و نقل آسان بر روی سطوح گوناگون

امور نظافتی در محیط های وسیع و راهرو های طویل به روش های سنتی می تواند بسیار سخت و طاقت فرسا باشد. حمل نمودن سطل حاوی آب، تی و دستمال در محیط های وسیع بسیار مشکل خواهد بود و می تواند به کمر و زانو آسیب جدی وارد نماید. از همین رو، ترولی نظافتی ابزاری کاربردی در این مقوله محسوب می شود و امکان جا به جایی به همراه مجموعه ای از ابزارها و تجهیزات متنوع نظافتی راه فراهم می نماید. سبک بودن ترولی نظافتی از ویژگی های منحصر به فرد آن بوده و حمل و نقل وسایل گوناگون را بسیار آسان نموده است.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + ده =

سبد خرید
خانه
حساب کاربری من
0 لیست علاقه مندی ها
فروشگاه

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟