آشنایی با دستگاه, تعمیر و نگهداری, راهنمای خرید

راهنمای استفاده از کارواش خانگی

راهنمای استفاده از کارواش خانگی

به منظور شستشوی سطوح هموار و ناهموار در اماکن خانگی،‌ اداری، مجتمع های کوچک درمانی و… می توان از تجهیزات تخصصی نظافتی مانند دستگاه کارواش خانگی در جایگزینی روش دستی استفاده کرد. اما هنگامی که صحبت از خرید کارواش خانگی به میان می آید، چندین سوال در ذهن افراد مطرح می شود: با توجه به هزینه بالای خرید دستگاه، استفاده از آن صرفه اقتصادی دارد؟ با توجه به تخصصی بودن کارواش خانگی، آیا می توان از به سادگی برای شستشوی همه سطوح از آن استفاده کرد؟ تعمیر و نگهداری از دستگاه واترجت دشوار است؟ در ادامه توضیحاتی ارائه می شود که می توان با توجه به آن پاسخ به شبهات رایج در رابطه با کارواش خانگی را یافت.

لزوم خرید و کاربرد های کارواش خانگی

به منظور شستشوی سطوح هموار و ناهموار در اماکن خانگی می توان از دو روش دستی شستشو و استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی استفاده کرد. تجهیزات دستی مشکلات فراوانی دارند که از جمله مهم ترین این مشکلات می توان به سرعت کن روش دستی و نیاز به صرف انرژی زیاد اشاره کرد. به منظور کاهش خستگی در فرآیند های شستشو و نظافت خانگی و بهبود سرعت نظافت می توان از تجهیزاتی مانند کارواش خانگی بهره جست. از این دستگاه می توان به منظور شستشوی حیاط و محوطه اماکن اداری تجاری، شستشوی درب پارکینگ، شستشوی خودرو ها، نماشویی ساختمان، شستشوی کف و دیواره های پارکینگ و…. استفاده کرد. به همین دلیل با خرید یک دستگاه برای مجتمع، می توانید چندین مورد کاربری را انجام داد و خرید آن به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد.

نحوه راه اندازی و استفاده از کارواش خانگی

به منظور مراقبت از دستگاه و فراگیری نحوه کار با واترجت می بایست در ابتدا از ساختار این دستگاه مطلع شد. اساس کار دستگاه کارواش بر پایه ورود آب به داخل دستگاه، افزایش فشار در بخش های داخلی و سپس پاشش آب پرفشار برروی سطوح است. مهم ترین نکته پس از خرید دستگاه واترجت مناسب، تنظیم دستگاه بر روی فشار کاری مساعد با شستشو است. در صورتی که فشار کاری کم باشد سطح تحت شستشو تمیز نخواهد شد و اگر فشار بیش از حد مورد نیاز باشد ممکن است به سطوح آسیب برسد. پس از تنظیم و راه اندازی دستگاه، با فشردن گان می توان به سادگی بر روی سطوح آلوده عملیات پاشش را انجام داد. طراحی ساده دستگاه موجب سهولت کاربری در استفاده از واترجت می شود و بدین ترتیب همه آلودگی ها از سطح پاک شده و سطح به طور کامل نظافت می شود.

مزایای استفاده از واترجت دستی

استفاده از تجهیزات تخصصی در زمینه های متفاوت،‌ موجب بهبود عملکرد در آن زمینه خواهد شد؛ به همین دلیل استفاده از واترجت حرفه ای نیز موجب بهبود فرآیند شستشو و نظافت خواهد شد. برخی از ویژگی های استفاده از کارواش خانگی عبارت اند از: کاهش مدت زمان شستشوی سطوح و انجام نظافت کامل در کوتاه ترین زمان ممکن، جلوگیری از آسیب به فیزیک کاربر به دلیل طراحی ارگونومیک دستگاه و سهولت کاربری،‌ کاهش مصرف آب و مواد شوینده مضر برای طبیعت و کمک به محیط زیست و در نهایت کیفیت بالای شستشوی سطوح به دلیل قدرت خارق العاده آب پرفشار در بیرون کشیدن انواع آلودگی از سطوح محیط که همه این مزایا موجب بهبود نظافت و افزایش محبوبیت استفاده از این دستگاه می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 8 =