متن دلخواه شما اینجا ...

نظافت داخل خودرو با جاروبرقی

داخل خودرو، به مرور انباشته از گرد و خاک و زباله می شود. این آلودگی ها می توانند سبب ایجاد فضایی ناخوشایند و حتی غیر بهداشتی گردند که علاوه بر جلوه نامناسب ممکن است باعث آسیب به خودرو گردد. بنابراین برای رفع چنین آلودگی ها و تمیز کردن خودرو بایستی به دنبال بهترین راهکار بود. استفاده از یک جاروبرقی پر قدرت جمع و جور با نازل های متعدد یک راهکار بسیار خوب جهت نظافت داخل خودرو می باشد.

انتخاب صحیح تجهیزات نظافتی

همانطور که در ابتدا اشاره شد، استفاده از جاروبرقی بهترین راهکار برای نظافت داخل خودرو می باشد. برای تمیز کردن ماشین، نیاز به یک جاروبرقی با کیفیت به همراه اتصالات و برس های مختلف دارید. بکارگیری یک جاروبرقی سبک وزن با کاربری آسان و فیلتراسیون قوی، امر نظافت خودرو را ساده تر می کند. استفاده از نازل ها و اتصالات نیز موجب می شود تا منافذ و بخش های داخلی بطور کامل نظافت گردند.

جمع آوری کامل وسایل و ضایعات درشت

قبل از نظافت خودرو، تمامی وسایل روی صندلی ها، داخل صندوق و همچنین زباله های درشت مانند بطری آب یا پلاستیک ها را جمع کنید. این وسایل و زباله ها مانع نظافت دقیق و صحیح ماشین می شوند. حتما کل خودرو را بطور دقیق بررسی کنید تا شی قیمتی یا مهمی به اشتباه وارد جاروبرقی نشود.

نظافت داخل خودرو با جارو برقی

برای نظافت داخل خودرو جاروبرقی را به پریز برق بزنید و آلودگی های ریز باقی مانده را از روی صندلی ها و کفپوش خودرو جمع آوری کنید. برای مکش بهتر آلودگی ها، بهتر است کفپوش ها را از داخل خودرو بیرون بیاورید.

استفاده از اتصالات و نازل های کاربردی

برای نظافت ساده تر و کامل تر خودرو و جمع آوری آلودگی های به دام افتاده، بایستی از نازل ها و اتصالات خاصی در کنار دستگاه جاروبرقی استفاده کنید. این نازل ها عبارتند از :

۱-نازل کوتاه مخصوص تمیز کردن صندلی ها

۲-نازل های شکاف بلند برای دسترسی به قسمت های دشوار مانند کناره های صندلی ها

۳-نازل تخت اصلی دستگاه برای جارو کردن کف خودرو و صندوق

۴-برس سر گرد مخصوص تمیز کردن داشبورد و دریچه تهویه هوا

در ویدئوی زیر نحوه نظافت خودرو با انواع نازل های جاروبرقی مشاهده می نمایید.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

سبد خرید
خانه
حساب کاربری من
0 لیست علاقه مندی ها
فروشگاه

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟