متن دلخواه شما اینجا ...

نحوه جمع آوری آلودگی با جاروبرقی خانگی

جاروبرقی شناخته شده ترین و کارآمدترین ابزار نظافتی برای تمیز نمودن خانه و محل کار می باشد و بدون تردید فراهم شدن محیطی تمیز و پاکیزه در آرامش افراد خانواده نقش مؤثری ایفا می کند. گرد و غبار و زباله های مکش شده به وسیله جاروبرقی خانگی بنا به نوع ساختار دستگاه، در مخزن و یا پاکت آن جمع آوری می شود. پاکت یا کیسه جارو برقی علاوه بر این که آلودگی ها را در خود نگه می دارد به عنوان یک فیلتر در دستگاه عمل نموده و در کنار فیلتر اصلی جارو از ورود ذرات گرد و غبار به بخش های مهم جلوگیری می کند. اکنون می خواهیم بدانیم چه تفاوتی میان جمع آوری آلودگی ها در مخزن، پاکت یک بار مصرف و کیسه دائمی وجود دارد و آیا می تواند معیاری برای انتخاب یک جاروی مناسب به شمار آید.

جمع آوری زباله با دستگاه جاروبرقی

برای تهیه یک جاروبرقی جهت نظافت منازل، معیارهای گوناگونی وجود دارد که در هنگام خرید مد نظر کاربران قرار می گیرد تا با توجه به سلیقه و نیاز خود دستگاه مناسب را انتخاب نمایند. شکل ظاهری، ابعاد، ظرفیت، قدرت مکش، نام تجاری و … از جمله این معیارها هستند که در کنار آن ها به نحوه ذخیره سازی گرد و غبار و زباله ها توجه نشان داده می شود. به منظور حفظ و نگهداری مناسب دستگاه و دست یابی به کارکردی بهینه، تعویض به موقع پاکت و یا تخلیه کیسه و مخزن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و تأثیر به سرایی بر طول عمر مفید و بهبود عملکرد دستگاه دارد.

پاکت یک بار مصرف

پاکت های یک بار مصرف دارای ظرفیت مشخصی هستند که پس از پر شدن دیگر قابل استفاده نبوده و دور انداخته می شوند. فرآیند خرج نمودن پاکت مصرف شده و جایگزینی با پاکت جدید بسیار است و یکی کاربر خانگی به راحتی قادر به انجام آن خواهد بود. استفاده از پاکت های یک بار مصرف در جاروبرقی برای افرادی که دچار آسم و آلرژی هستند مناسب می باشد زیرا که کاربر هیچ گونه تماسی با گرد و خاک پیدا نمی کند.

کیسه دائمی

کیسه های دائمی قابل شستشو هستند و در زمان پر شدن محتویات آن درون سطل زباله تخلیه می شود. پس از شستشو و خشک شدن کیسه، این قطعه دوباره در جای خود قرار داده شده و جهت کاربردهای بعدی آماده می گردد. با شستشوی کیسه ذرات گرد و غبار به طور کامل از میان منافذ آن حذف شده و در نتیجه آن عمل مکش دستگاه در بهترین حالت صورت می گیرد.

مخزن جاروبرقی

طراحی برخی از جاروهای خانگی به صورتی است که می توان پاکت را از دستگاه خارج نمود تا مواد به طور مستقیم در مخزن جمع آوری گردد. این ویژگی در زمان جمع آوری زباله های تیز مانند شیشه و مکش آب در جاروهای آب و خاک به کار می رود. از آن جایی که کیسه و پاکت نوعی فیلتر برای جاروبرقی خانگی به شمار می آیند، بهتر است هنگام جمع آوری گرد و غبار و خاک، از دستگاه خارج نگردند.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

سبد خرید
خانه
حساب کاربری من
0 لیست علاقه مندی ها
فروشگاه

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟