جاروبرقی پاکتی یا بدون پاکت؟

برای انتخاب یک جاروبرقی خانگی مناسب باید بدانیم که چه انتظاراتی از یک جارو داریم و چه ویژگی هایی مد نظر ماست. جاروبرقی پاکت دار و بدون پاکت هر دو محصولاتی هستند  که در بازار عرضه کالا موجود بوده و هر یک از مزیت های مخصوص به خود برخوردار می باشند. این که کدام جارو یعنی پاکتی یا بدون پاکت، مناسب تر است به سلیقه و نیاز در هر خانه بستگی دارد. با بررسی ویژگی ها و مزیت های جارو برقی های پاکت دار و بدون پاکت امکان انتخاب دستگاهی ایده آل و سازگار با افراد خانه، فراهم می گردد و کاربران قادر خواهند بود آن چه که مناسب رفع نیاز خود می دانند به درستی برگزینند.

ویژگی ها و مزیت های جاروبرقی پاکتی

پاکت یک بار مصرف جاروهای خانگی دارای قابلیت تعویض در انواع یک بار مصرف و قابلیت تخلیه و شستشو در انواع دائمی آن می باشد. استفاده از جارو برقی پاکتی مزیت های زیر را به همراه خواهد داشت :

– تعویض و تخلیه آسان

پاکت جاروبرقی آلودگی های جمع آوری شده را در خود نگه می دارد و هنگامی که زمان تعویض آن فرا می رسد، کاربر بدون تماس با گرد و خاک و زباله ها کیسه را به راحتی از دستگاه خارج نموده و اقدام به جایگزینی پاکت جدید نماید. کیسه های دائمی نیز به همین ترتیب از جارو بیرون آورده شده و به آسانی تخلیه و در صورت پارچه ای بودن شستشو می گردد.

– تمیزی بیشتر

پاکت یا کیسه جاروبرقی خود به عنوان یک فیلتر برای دستگاه عمل می نماید و در نتیجه اجازه نمی دهد ذرات جمع آوری شده گرد و غبار به محیط بازگردند. این ویژگی، جاروهای پاکتی را برای افرادی که دچار بیماری های تنفسی، آسم و آلرژی هستند، مناسب می سازد.

مزایای استفاده از جاروبرقی بدون پاکت

دستگاه های جاروبرقی بدون پاکت مخزنی دارند که گرد و خاک و زباله ها در آن جمع آوری می گردد. مزایای این نوع مکنده عبارت است از:

– کاهش هزینه ها

با استفاده از دستگاه های جاروبرقی خانگی بدون پاکت لزومی به خرید پاکت پرداخت هزینه ای برای آن نخواهد بود. این بدان معنا است که بعد از خرید دستگاه دیگر هزینه ای برای پاکت صرف نشده و تنها با تخلیه مخزن می توان دوباره جارو را به کار گرفت.

– امکان تشخیص زمان تخلیه مخزن

با باز نمودن درب مخزن جارو برقی به آسانی می توان تشخیص داد که آیا زمان تخلیه مخزن فرا رسیده یا خیر. به این ترتیب از پر شدن بیش از اندازه مخزن و آسیب رسیدن به بخش های حساس هم چون پمپ و موتور جلوگیری می نماید. برخی از انواع جاروهای بدون پاکت از قابلیت نصب پاکت نیز برخوردار هستند و در هنگام مکش مایعات و یا زباله های تیز و برنده، می توان این پاکت را خارج نمود.

– قابلیت مکش آب

یکی از ویژگی های قابل توجه جاروهای مخزن دار امکان مکش و جمع آوری آب می باشد. از طرف دیگر اگر بر حسب اتفاق یک شی به اشتباه توسط جاروبرقی مکش شود و به همراه سایر آلودگی ها به مخزن انتقال یابد، به آسانی با باز شدن درب مخزن می توان شی گم شده را یافت.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه