شستشو و ضدعفونی انواع سطوح با استفاده از دستگاه اسپری مکش

شستشو و نظافت در محیط های مسکونی و اداری امری اجتناب ناپذیر می باشد که علاوه بر حفظ جلوه های بصری محیط به منظور تامین سلامت افراد ساکن در محیط لازم و ضروری است. اگر چه استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت تا حدودی آلاینده های سطحی را بر طرف می نماید اما چنین شیوه هایی از توان لازم و کافی برای حذف موثر و با کیفیت تمامی آلاینده ها برخوردار نبوده و نیم توانند محیطی کاملا تمیز و عاری از آلودگی را ایجاد نمایند. در چنین شرایطی استفاده از تجهیزات مکانیزه و تخصصی نظافتی همانند دستگاه های اسپری مکش گزینه ای مناسب برای شستشو و حذف آلاینده ها از روی انواع سطوح سخت و نرم افقی و عمودی می باشد.

 

دستگاه اسپری مکش

دستگاه اسپری مکش دستگاهی کاربردی برای شستشو و نظافت سطوح سخت و نرم هموار و ناهموار افقی و عمودی می باشد. به طور کلی دستگاه اسپری مشک به دستگاهی گفته می شود که با پاشش عامل شوینده و آب آلودگی ها را شستشو داده و در نهایت به واسطه سیستم مکنده تمامی مایعات آلوده ناشی از شستشو را جمع آوری نموده و در نهایت سطوحی خشک و عاری از آلودگی بر جای می گذارد. دستگاه های اسپری مکش در مدل های مختلفی طراحی و تولید می شوند. در این مقاله سعی داریم تا به معرفی و بیان ویژگی های یکی از کاربردی ترین مدل های دستگاه های اسپری مکش با نام اختصاصی دستگاه بخار وشی بپردازیم.

دستگاه بخار شوی چیست؟

دستگاه بخار شوی که یکی از زیر مجموعه های دستگاه های اسپری مکش می باشد، دستگاهی کاربردی برای شستشو و ضدعفونی سطوح می باشد. دستگاه ببخار شوی با استفاده از پاشش بخار آب با حرارت های بالا تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح را از سطح جدا نموده و ر نهایت با مکش کامل مایعات آلوده ناشی از شستشو، مانع از تجمع آنها در محیط می گردد. استفاده از حرارت های بالای بخار آب نه تنها موجب افزایش توان دستگاه در حذف آلاینده های چسبیده بر روی سطوح می گردد بلکه به واسطه دمای بالا تمامی باکتری ها و عموامل بیماری زا را نیز از محیط حذف نموده و سطوح بهداشتی محیط را ارتقا می دهد.

ویژگی های دستگاه های بخار شوی

بخار شوی صنعتی به منظور تامین نیاز های نظافتی محیط مجهز به دو مخزن مجزا برا آب تمیز و آب کثیف بوده و همواره از پاشش بخار آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده می نماید. قابلیت استفاده از مواد شوینده از دیگر ویژگی های این دستگاه ها می باشد که نقش بسزای در ارتقا کیفیت شستشو و نظافت این دستگاه ها دارد. تجهیز دستگاه های بخار شوی به انواع سری ها و نازل های گوناگون امکان شستشو و نظافت بخش های مختلف و انواع سطوح هموار و ناهموار را برای کاربر مهیا می نماید. تجهیز این دستگاه به چرخ های بزرگ و کاربردی امکان جا به جایی و حمل و نقل دستگاه را تسهیل نموده است.

کاربرد های متنوع دستگاه های بخار شوی

دستگاه های بخار شوی به واسطه استفاده از پاشش پرفشار بخار آب برای حذف آلاینده ها، کاربرد های فراوانی در امور نظافتی در اماکن مسکونی و اداری دارند. به عنوان نمونه از این دستگاه ها می توان برای شستشو و نظافت موثر و با کیفیت آلاینده های انباشته بر روی دیوار ها، سطوح کف، مبلمان و صندلی ها، میز ، تختخواب ، کفپوش ها، دیوار ها و پرده ها استفاده نمود. علاوه بر این تجهیز این دستگاه ها به سیستم مکنده و مکش همزمان مایعات الوده ناشی از شستشو ضمن ممانعت از تجمع آلاینده ها در محیط، زمان لازم برای خشک شدن سطوح و در نتیجه استفاده مجدد از آنها را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه