جاروبرقی آب و خاک خانگی

دستگاه جاروبرقی آب و خاک همان طور که از نام آن مشخص است علاوه بر جمع آوری گرد و خاک و زباله های خشک، از توانایی مکش مواد مایع  نیز برخوردار می باشد. کاربردهای فراوان و منحصر به فرد جاروی آب و خاک آن را به یک ابزار چند منظوره تبدیل نموده که در به انجام رساندن بسیاری از امور خانگی نقش مهمی ایفا می کند. جاروبرقی آب و خاک در منازل، مدارس، اداره ها، فروشگاه، مغازه و بسیاری محیط های دیگر به طور مؤثر مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه مایعات را به خوبی مکش کرده و در مخزن خود نگه می دارد. طراحی جاروهای آب و خاک به صورتی است که کاربر با اطمینان و بدون نگرانی از خطر برق گرفتگی به کار با دستگاه بپردازد.

ساختار و عملکرد جاروبرقی آب و خاک

جاروی آب و خاک یک ابزار سبک، جمع و جور و کارآمد بوده که با داشتن مخزنی با ظرفیت بالا به آسانی قابل جا به جا می گردد. دستگاه جارو برقی آب و خاک هم به همراه پاکت و هم بدون آن قابل استفاده می باشد و هنگام جمع آوری آب و مایعات پاکت جارو از آن خارج می شود. در طراحی این جاروها دهانه مکش پایین تر از بخش فیلتر قرار داده شده است تا در زمان مکش آب فیلتر مرطوب نشود. بر روی بدنه جاروبرقی محفظه مخصوصی برای قرار گیری تجهیزات جانبی و کابل دستگاه تعبیه شده است که به این ترتیب علاوه بر این که لوازم همواره در دسترس کاربر قرار دارد، کمترین فضا توسط جاروبرقی اشغال می گردد.

کاربرد جاروی آب و خاک کارآمد

دستگاه جاروبرقی آب و خاک یک ابزار حرفه ای، پیشرفته و در عین حال ساده به شمار می آید که استفاده از آن در خانه بسیار خوشایند خواهد بود. آب ریخته شده بر روی زمین، آب نشت شده از لوله ها و آب انباشته شده در گودال های کوچک در حیاط خانه به وسیله این رده از جاروهای خانگی به خوبی جمع آوری می شود و از طرف دیگر برای باز شدن گرفتگی لوله ها و سینک های خانه می توان از جارو برقی آب و خاک استفاده نمود. نظافت تمامی سطوح هم چون فرش، موکت، سرامیک، سنگ، موزائیک، سنگ فرش، داخل اتومبیل و … توسط مکنده آب و خاک امکان پذیر می باشد.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه