واترجت فشار قوی و نظافت

کارواش خانگی

واترجت فشار قوی مناسب ترین دستگاه جهت انجام کلیه فعالیتهای نظافت در فضای باز می باشد. این تجهیزات ضروری بدون هیچ زحمتی از سوی اپراتورها، نتایج قابل توجهی به نمایش می گذارند.

از طریق ترکیب مناسب دو پارامتر فشار و سرعت جریان آب، آلودگی به سرعت و به راحتی پاک می شود. سرعت بالای کارواش خانگی اطمینان حاصل می کند که هرگونه آلودگی در مدت زمان بسیار کمی کاملاً پاک می شود. اکنون که از مزایای واترجت های خانگی مطلع شدیم، به بررسی برخی از موقعیت های روزمره که توسط واتر جت های فشار قوی آسان می گردد می پردازیم؛

  1. با خاک خاطره بسازید

واتر جت های فشار قوی آب سرد و گرم برای پاک سازی خاک از سطوح شما مناسب هستند. این معمول ترین  کاربرد جهت استفاده از دستگاه شستشوی فشار قوی است؛ کارواش خانگی می تواند برای هر قسمت از منزل، از ایوان ها گرفته تا نیمکت ها، آجرکاری ها و …، نظافت باب میل شما در زمانی کوتاه را فراهم آورد.

جهت تمیز نمودن پاسیو، سقف، ناودان، سرسره و تاب در ویلاها یا منازل خود و حتی پارکینگ ها نیز می توان از کارواش های فشار بالای خانگی استفاده کرد.

لوازم جانبی موجود برای این دستگاه ها انواع گوناگونی دارند، به عنوان مثال برای کفپوش های فضای باز، برخی از لانس های مخصوص برای تمیز کردن سطوح گسترده پیشنهاد می شوند.

از واتر جت خانگی، می توان برای تمیز نمودن دوچرخه های آلوده به خاک، پس از سواری شدید در مسیرهای خاکی، مسیرها و جاده های خاکی استفاده نمود.

جهت شستشوی وسایل نقلیه، به ویژه برای سطوح ظریف مانند آینه ها و پنجره ها، پیشنهاد می شود از واتر جت های خانگی با فشار بار کم استفاده نمایید تا آسیبی به آنها وارد نگردد.

  1. از گل و لای تا چربی های سرسخت

ماشین آلات و یا تجهیزات می توانند با گریس و روغن آلوده شوند، مردم باید با چربی ناشی از بخار موتور و کثیفی که به لبه های لاستیک وارد می شود مقابله کنند.

اگر بخواهیم سطح مورد نظری که با روغن آلوده شده را نظافت کنیم تمیز شود، یک دستگاه شستشوی فشار قوی آب گرم کارایی بسیار بهتری از نمونه آب سرد آن دارد.

  1. از رطوبت های معتدل شمالی تا کپک های آزار دهنده

کپک ها معمولاً در خانه ها و مراکز تجاری ، روی دیوارها ، سقف ها و سایر سطوح رشد می کنند.

با افزودن یک نازل توربو قدرتمند، فشار زیاد آب سبب از بین رفتن خزه ها می شود و آنها را از روی سطح خراش می دهد. این باعث می شود که تمام سطوح کاملا تمیز باشد و ظاهر کلی محیط را بهبود بخشد.

  1. جهت حذف رنگ های به جا مانده

پاک کننده فشار قوی آب سرد کافی است! این می تواند باعث از بین رفتن رنگ و زنگ زدگی از هر سطح خارجی ، از بتن گرفته تا چوب گردد. بدون آنکه هیچ آسیبی به سطح زیرین وارد گردد.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه