چرا جارو برقی های نیمه صنعتی؟

جاروبرقی نیمه صنعتی یا خانگی؟

این روزها جاروبرقی ها جز لاینفک خانه همه ی ما شده اند. این مهم، خانواده بزرگ کلین ابزار را بر این وا داشت، که راجع به تفاوت های موجود در بازار مقاله ای به قلم آورد.

یکی از مطرح ترین برند های بازار که این روز های جایگاه خوبی در نظر مادران و دخترانی دارد که می خواهند جهیزیه خود را تکمیل کنند، برندیست که با تبلیغات زیاد توانسته محصولات ساخت کشور چین را به عنوان محصولات اصل آلمان معرفی نماید.

آیا می دانید جاروبرقی های تجاری یا جارو برقی های نیمه صنعتی که با نام جارو برقی های هتلی نیز شناخته می شوند، چه ویژگی هایی دارند؟

آیا از تفاوت جارو برقی های نیمه صنعتی نسبت به جارو برقی های خانگی اطلاعاتی دارید؟

آیا برای شما نیز مهم است که جاروبرقی که خریداری می کنید واقعا ساخت آلمان باشد؟

اگر تمایل دارید که سوالات بالا و هزاران «آیا» ی دیگر ذهنتان پاسخ دهید حتما این مقاله را مطالعه کنید.

جدول مقایسه ای جاروبرقی نیمه صنعتی ST11 و جارو برقی خانگی موجود در بازار

جدول فنی جاروبرقی ST11

تفاوت جاروبرقی نیمه صنعتی با جاروبرقی خانگی چیست؟

جارو برقی های خانگی که این روز ها به اصطلاح آلمانی خوانده می شوند، تماما ساخت چین بوده و توان مطرح شده در آنها تبلیغاتی می باشد.

جاروبرقی های خانگی

به علت تیراژ ⇑، توانایی هندل و ساخت جاروبرقی توسط خود کمپانی نمی باشد! به ناچار تولید توسط چین انجام می گردد. این امر سبب می شود قطعات چینی و بدون گارانتی و حتی بدون اصالت کالا به شما ارائه گردد.

جاروبرقی های صنعتی

ساخت آلمان بوده و به علت فیلد صنعتی کارخانه تولید کننده، دارای گواهی های استاندارد اروپایی می باشند.  قطعات تماما آلمانی از یک سو و از سوی دیگر گواهی های استاندارد بین المللی این جارو برقی را محبوب صنف هتل داران و مراکز تجاری و حتی بانوان دور اندیش در خانه ها گردانده است.

تحلیل جدول فنی 

باتوجه به جدول فنی – مقایسه ای بالا به این مهم پی می بریم که در رنج قیمتی این روز های بازار، جاروبرقی های نیمه صنعتی که به عنوان جارو برقی های تجاری یا حتی جاروبرقی های هتلی نیز شناخته می شوند، یک انتخاب هوشمندانه برای خرید جهیزیه زوج های جوان و دور اندیش می باشد.

چرا جاروبرقی های نیمه صنعتی؟

شما با پرداخت مبلغی مناسب می توانید به مدت ۱۵ سال از خدمات پس از فروش استفاده کنید! این بدان معناست که حداقل تا ۱۵ سال هیچ ایراد عمده ای در جاروبرقی شما نمایان نخواهد شد. و شما فقط مصرفی های دستگاه خود را تعویض میکند! بدون محدودیت! حتی بدون مشاهده عدم موجودی!!

بنابر این شما مبلغ مناسب پراخت می نمایید و برای ۱۵ سال آینده خود سرمایه گذاری می کنید.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه