آشنایی با جاروبرقی استخری اتوماتیک

استخر یک محیط ورزشی و تفریحی بسیار پرطرفدار است که به دلیل حضور افراد و اقشار مختلف در آن و وجود آب و رطوبت همیشگی، نیاز به نگهداری و مراقبت مستمر دارد تا شرایط عالی آن همواره حفظ گردد. استخر آلوده سبب انتشار سریع بیماری ها و میکروب ها می شود و در نهایت نارضایتی و ریزش مشتریان را به دنبال دارد.

ادامه مطلب

نظافت مراکز تجاری و تفریحی با جاروبرقی تجاری

توسعه ساخت و ساز مجتمع های تجاری و تفریحی در چند سال گذشته بیش از هر زمان دیگری به چشم می خورد و با افزایش جمعیت هر شهر بر تعداد از این مراکز افزوده می شود. در حقیقت افزایش جمعیت به معنای افزایش تقاضا است که در نهایت به ساخت و گسترش مراکز تجاری و تفریحی می انجامد.

ادامه مطلب

کاربرد پولیشر در درخشندگی سطوح مراکز تجاری

مجتمع های تجاری دارای فضای بزرگ و کفپوش های درخشان هستند و باید به طور مرتب نظافت و رسیدگی شوند. برای آن که این سطوح همواره تمیزی و درخشندگی خود را حفظ نمایند باید دستگاه های اسکرابر و پولیشر به کار گرفته شود. پاکیزگی و درخشش سطوح در محیط های مشتری محور مانند مجتمع ها و مراکز تجاری اهمیت بسیار زیادی دارد.

ادامه مطلب

تجهیزات جانبی جاروبرقی

تجهیزات ویژه جاروبرقی، تسهیل کننده عملیات نظافت

نظافت محیط در هریک از محیط های تجاری، اداری یا خانگی بایستی با کیفیت ایده آل و به سهولت انجام گیرد. استفاده از دستگاه جاروبرقی یکی از ر...

ادامه مطلب

شستشوی مبلمان، فرش و موکت با دستگاه مبل و موکت شوی

مبلمان، فرش و موکت از متداول ترین اسباب و اثاثیه منزل هستند که دیر یا زود کثیف شده و زمان نظافت آن ها فرا می رسد. تمیز نمودن این لوازم برای حفظ زیبایی ظاهری، حفظ سلامت افراد خانواده و افزایش طول عمر آن ها اهمیت بسیار زیادی دارد. روزانه گرد و غبار بر روی مبلمان نشسته و به مرور زمان بر روی آن انباشته می شود و بنابراین نظافت منظم ضروری است.

ادامه مطلب

پیشنهادات کاربردی برای بازاریابی بر اساس رایحه در فروشگاه‌ها

صنعت خرده فروشی به سرعت در حال تغییر است. با توجه محبوبیت روزافزون خرید آنلاین به نظر می‌رسد فروشگاه‌های الکترونیکی در حال غلبه بر رقبا...

ادامه مطلب

آیا هزینه کردن برای خرید دستگاه واکس زن برقی ارزش دارد؟

امروزه دستگاه واکس زن برقی بسیار در اماکن مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و در کسری از ثانیه تمام لکه های روی کفش ها را از بین می برند و کفش را پولیش می کنند.

ادامه مطلب