چگونه کالای مورد نظر خود را انتخاب کنم؟
برای انتخاب دستگاه یا ابزار نظافتی مورد نظر خود نام محصول را در بخش جستجو وارد کنید. با انتخاب گزینه جستجو محصولات مرتبط برای شما نمایش داده می‌شود. روش دوم مراجعه به بخش دسته بندی محصولات است با انتخاب یک دسته بندی، تمام محصولات آن دسته‌بندی نمایش داده می‌شود. با کلیک روی هر محصول وارد صفحه معرفی محصول شده و می توانید ویژگی‌ها و مشخصات محصول را مطالعه فرمایید.
چگونه محصول مورد نظر خود را خریداری کنم؟
برای خرید محصول از سایت Cleanabzar ابتدا باید در سایت ثبت نام نمایید. به بخش ورود/ثبت نام مراجعه کرده و پس از باز شدن صفحه مربوطه یک نشانی ایمیل معتبر و یک رمز عبور قوی را وارد نمایید. ثبت نام شما توسط ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال می‌گردد، به اطلاع شما خواهد رسید.
پس از ثبت نام وارد صفحه محصول مورد نظر شوید. برای خرید کافی است روی گزینه سبد خرید کلیک نمایید. پس از انتخاب تمام کالاهای مورد نظر خود به بخش سبد در نوار بالایی صفحه مراجعه نمایید و برای پرداخت هزینه بصورت آنلاین بر روی گزینه اقدام به پرداخت کلیک نمایید.
چگونه سفارش خود را پیگیری کنم؟
پس از ثبت نهایی سفارش و پرداخت هزینه، یک شماره پیگیری به سفارش شما اختصاص می‌یابد. این شماره را حفظ نموده و برای پیگیری مراحل بعدی از این شماره استفاده نمایید.