ایده های خلاقانه, راهکارهای بهینه نظافت

شستشو و صیقل دادن سطوح کف پارکینگ با استفاده از پولیشر

پولیشر

سطوح کف پارکینگ ها به واسطه تردد بالا و مستمر خودرو ها همواره آلوده و کثیف می باشد. با توجه به اینکه تایر های خودرو ها به به طور مستمر در حال تردد بر روی سطوح خیابان ها و جاده ها هستند، حجم بالایی از آلاینده ها را به داخل فضای پارکینگ منتقل نموده و موجب آلوده شدن سطوح کفپوش ها می گردند. ماندگاری آلاینده ها بر روی سطوح کف نه تنها موجب کاهش جلوه های بصری محیط می شود بلکه به واسطه ماهیت چسبنده و تقریبا اسیدی اغلب آلاینده ها می تواند آسیب های پر هزینه و بعضا چبران ناپذیری را بر کفپوش ها وارد کرده و در نهایت هزینه های گزاف تعمیر و تعویض کفپوش ها را بر دوش صاحبان و مدیران مجموعه ها تحمیل می نماید. از این رو شستشو و حذف آلاینده های انباشته بر روی این سطوح اهمیت ویژه ای دارد. با توجه به ماهیت آلاینده ها استفاده از شیوه های سنتی برای حذف موثر و با کیفیت آلاینده ها از توان لازم و کافی بر خوردار نبوده و نمی تواد نیاز های نظافتی محیط را آنگونه که باید و شاید برطرف نماید. از این رو استفاده از سیستم های مکانیزه و صنعتی چون دستگاه های پولیشر راهکار مناسب و ایده آلی برای شستشو و نظافت سطوح کف پارکینگ می باشد.

اهمیت استفاده از پولیشر در شستشوی سطوح کف پارکینگ

عدم نظافت و حذف صحیح آلاینده های انباشته از روی سطوح، موجب سفت و سخت شدن آنها می گردد. مسلما حذف آلاینده های سفت و سخت شده از روی سطوح بسیار دشوار بوده و با استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت به زمان زیادی نیاز دارد. ضمن اینکه این شستشو و نظافت از کیفیت مطلوب و درخور توجهی نیز برخوردار نمی باشد. یکی از راهکار های مناسب و ایده آل برای شستشو و نظافت سطوح کف استفاده از دستگاه پولیشر می باشد. استفاده از سیستم های کاملا مکانیزه و صنعتی در این دستگاه ها ضمن اینکه تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح را حذف می نماید،قادر به صیقل دادن سطوح نیز بوده و درخشندگی اولیه را به کفپوش ها باز می گرداند.

ساز و کار دستگاه پولیشر

دستگاه پولیشر دستگاهی کاملا مکانیزه و صنعتی برای شستشو و لایه برداری از روی سطوح می باشد. استفاده از سامانه های کاملا مکانیزه و صنعتی در این دستگاه ها، موجب افزایش توان دستگاه در حدف آلاینده های چسبیده بر روی سطوح می گردد. دستگاه پولیشر مجهز به سیسم برس زنی بوده و چرخش پرسرعت برس دستگاه تمامی آلاینده ها را حذف می نماید. استفاده از برس ها و پد ها با درجه سختی های گوناگون می تواند با حذف لایه نازکی از سطح موجب درخشندگی و براقیت سطوح گردد. با توجه به اینکه در این دستگاه ها موتور بر روی برس دستگاه قرار می گیرد، سطح تماس موثر برس با سطوح کف افزایش یافته و از این رو توان دستگاه در حذف لایه های آلودگی افزایش می یاد. دسته قابل تنظیم این دستگاه و کنترل پنل ساده و کاربردی آن موجب سهولت کاربر در استفاده از د ستگاه پولیشر می گردد.

مزایای استفاده از دستگاه پولیشر

مسلما استفاده از دستگاه ها و سامانه های مکانیزه و صنعتی به جای شیوه های سنتی و دستی نظافت از سرعت و کیفیت بالاتری برخوردار بوده و از این رو ضمن کاهش در زمان لازم نظافت و شستشو، کیفیت نظافت را به میزان قابل ملاحظه ای افزایش می دهد. استفاده از شیوه های سنتی و دستی قادر به جلادهی سطوح نمی باشند در حالیکه پویشر ها به واسطه نوع ساختار و عملکرد دستگاه از توان بالایی در درخشندگی و جلادهی به سطوح برخوردار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 12 =