تسریع در نظافت و شستشوی سطوح کف با ابزار نظافت

سطوح کف یکی از اصلی ترین بخش های هر ساختمانی می باشد که به واسطه تردد بالای افراد در معرض انواع آلودگی ها قرار دارد. کفپوش های به کار رفته برای سطوح کف نیز همانند دیگر بخش های هر ساختمانی تحت تاثیر آلاینده ها جلوه و زیبایی خود را از دست داده و علاوه بر این مستهلک نیز می گردند. از این رو نگهداری و مراقبت از کفپوش های به کار رفته برای پوشش سطوح کف نیز همانند دیگر بخش های ساختمان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. زیرا علاوه بر حفظ جلوه های بصری محیط مانع از وارد آمدن آسیب به کفپوش ها شده و در نتیجه از تحمیل هزینه های هنگفت تعمیرات و تعویض کفپوش ها بر دوش مدیران و صاحبان مجموعه ها ممانعت می نماید. یکی از چالش های اصلی در نظافت سطوح کف گستردگی این سطوح می باشد که با توجه به موقعیت فیزیکی این سطوح این دشواری دو چندان می گردد. از این رو شستشو و نظافت سطوح کف با استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت بسیار دشوار و زمان بر می باشد. با توجه به اهمیت شستشو و حذف آلاینده های انباشته بر روی سطوح و همچنین دشواری استفاده از شیوه های متداول، استفاده از تجهیزات نوین و به کار گیری ابزار نظافت تخصصی همانند تی V شکل راهکار مناسب و مقرون به صرفه ای برای شستشو و نظافت دستی کفپوش ها می باشد.

مزایای استفاده از ابزار نظافت تخصصی

مسلما استفاده از ابزار نظافت تخصصی می تواند تاثیرات مطلوبی در شستشو و نظافت سطوح کف داشته و موجب تسریع در فرآیند شستشو و نظافت سطوح گردد. این در حالی است که استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت با توجه به گستردگی و وسعت سطوح کف به تعداد زیادی نیروی خدماتی نیاز داشته و در نتیجه موجب افزایش قابل ملاحظه در هزینه ها می شد. این درحالی است که استفاده از طراحی های خلاقانه در تجهیزات نظافت تخصصی به واسطه در نظر گرفتن چالش ها و مشکلات پیش رو در شستشو و نظافت سطوح کف،‌ موجب سهولت در شستشو و نظافت سطوح کف می گردد.

تی V شکل

تی V شکل به عنوان یکی از کاربردی ترین ابزار نظافت تخصصی به واسطه طراح خاص و منحصر به فرد نقش بسزایی در تسریع و تسهلی در فرآیند شستشو و حذف آلاینده ها از روی سطوح دارد. این تی شامل دسته تی،‌ نگهدارنده پد به شکل V و پد میکروفایبر می باشد. دسته این تی به منظور سهولت در کاربری و استفاده خلاقانه از تی از جنس کروم بوده و همانند قیچی طراحی شده است. حرکت قیچی وار تی موجب می شود تا پهنای کاری تی متغیر بوده و از این رو بتوان از این تی برای محیط های وسیع و متراکم به راحتی استفاده نمود. با توجه به قدرت مانور بالای این تی به راحتی می توان از آنها استفاده نمود.

کاربرد های تی V شکل

تی V شکل ضمن اینکه برای شستشو و نظافت سطوح کف به کار می رود قابل ستفاده برای جمع آوری و انتقال آلاینده های موضعی نیز می باشد. حرکت قیچی وار این ابزار نظافت امکان جمع آوری و هدایت آلاینده های موضعی را به راحتی برای کاربر مهیا می نماید. پس از جمع آوری آلاینده ها می توان از این تی برای شستشو و حذف آلاینده های چسبیده بر روی سطوح استفاده نمود. وزن سبک این ابزار نظافت در کنار ساختار ارگونومیک دستگاه، خستگی کاربر را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش داده و از این رو کاربر توان بیشتری برای ادامه فعالیت خواهد داشت. ضمن اینکه پهنای وسیع شستشوی این تی موجب تسریع در فرآیند شستشو و نظافت شده و از این رو شستشو و نظافت محیط در زمان کوتاه تری انجام می گیرد.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه