معیارهای خرید کارواش خانگی

خرید کارواش خانگی

شستشو و نظافت سطوح به کمک روش ها و تجهیزات مدرن نظافتی بسیار آسان شده است. یکی از پرکاربرد ترین ابزارها در حوزه نظافت، دستگاه کارواش خانگی می باشد که با پاشش آب با فشار بالا به شستشو و حذف لکه های ماندگار سطوح می پردازد. خرید کارواش خانگی برای انجام نظافت های روزمره منزل بسیار کاربردی و مفید خواهد بود اما باید در نظر داشت که انتخاب یک کارواش خانگی متناسب با نیازهای کاربر به معیارها و عوامل گوناگونی بستگی دارد. در ادامه این مقاله به معیارهای مهمی که باید در هنگام خرید کارواش خانگی به آن توجه نمود، به اختصار و کوتاه پرداخته می شود.

 

فشار و جریان خروجی آب

یکی از مهم ترین معیارهایی که در هنگام خرید کارواش خانگی به آن دقت نمود بیشینه فشار تولیدی و میزان جریان آب خروجی دستگاه می باشد. فشار و جریان در دستگاه واترجت دستی نقش اساسی دارند. باید توجه داشت که فشارهای بسیار بالا برای مصارف خانگی مناسب نیست و احتمال آسیب رسانی به وسایل یا سطوح زمین و دیوار منزل را به همراه دارد. در دستگاه های کارواش خانگی هرچه میزان جریان دبی آب بیشتر باشد سرعت انجام عملیات نظافت افزایش خواهد یافت. همچنین، فشار مناسب یک دستگاه کارواش دستی برای مصارف خانگی در حدود 120 بار می باشد.

 

قابلیت نصب تجهیزات جانبی

در هنگام خرید کارواش خانگی باید به قابلیت دستگاه مورد نظر در پشتیبانی از لوازم جانبی مختلف توجه کرد. لوازم جانبی به منظور تسهیل امور نظافتی در کاربرد های گوناگون می باشد. برخی دستگاه ها قابلیت پشتیبانی از این لوازم مانند نازل مواد شوینده، لنس های خاص و برس های شستشو را برای کاربر فراهم می کنند که از اولویت بالاتری برخوردار هستند.

 

طراحی و ساخت دستگاه

یکی دیگر از معیارهای مهمی که باید در هنگام خرید کارواش خانگی به آن توجه شود، نوع طراحی و کیفیت ساخت آن می باشد. طراحی دستگاه های واترجت خانگی ارگونومیک به نحوه قرارگیری محل شلنگ، کابل برق، دهانه مخزن و وزن دستگاه بستگی دارد. دستگاه های سبک تر از اولویت بالاتری برای خرید برخوردار هستند. در برخی از دستگاه های کارواش خانگی دسته و قرقره به منظور نگهداری کابل برق و شلنگ تعبیه شده است که به راحتی هرچه بیشتر کاربر کمک می کند.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه