خرید جاروبرقی و تجهیزات مناسب برای کارواش

خرید جاروبرقی برای کارواش

تاسیس کارواش یکی از پردرآمد ترین شغل های مرتبط با خدمات خودرو می باشد؛ اما به منظور راه اندازی کارواش می بایست تجهیزاتی با کیفیت و مناسب را تهیه کرد. راه اندازی کارواش نیازمند در اختیار داشتن تجهیزات کاربردی با قدرت نظافت و شستشوی بهینه خودرو می باشد. مواردی از تجهیزات مهم در نظافت خودرو شامل دستگاه های صنعتی نظافتی و همچنین تجهیزات دستی شستشوی خودرو می باشد. در ادامه برخی از تجهیزات کارواش معرفی می شود.

نظافت کامل داخل خودرو

بخش مهمی از کارواش خودرو، نظافت قسمت های داخلی می باشد. به منظور جاروب و پاکیزه سازی بخش های داخلی ماشین ها، می بایست از تجهیزات تخصصی بهره گرفت. فرآیند اصلی نظافت با استفاده از جاروبرقی های صنعتی و کاربردی انجام می پذیرد، به همین دلیل می بایست در انتخاب بهترین و مناسب ترین مدل جاروبرقی کارواش دقت نمود. اما چگونه می توان همه نکات در رابطه با انتخاب صحیح جارو برقی کارواش را بررسی کرد؟ همچنین چگونه می توان بهره وری نظافت داخلی خودرو را با خرید تجهیزات تخصصی بالا برد؟ در ادامه تجهیزات مناسب نظافت داخلی خودرو و ویژگی مهم برای انتخاب آن ها ذکر شده است.

تجهیزات روشویی خودرو

در ابتدای شستشوی خودرو، عملیات روشویی انجام می شود و می بایست از تجهیزات تخصصی مانند واترجت برای چنین کاربردی بهره جست. کارواش خانگی در انواع متفاوتی ارائه می شود که با توجه به میزان مراجعه به کارواش و تعدد خودرو هایی که در طول روز شستشو می شوند، می توان مدل مناسب انتخاب کرد. برخی از مدل های واترجت امکان پاشش فوم دارند که این مدل ها به منظور شستشوی خودرو در کارواش مناسب تر هستند.

جاروب داخلی خودرو

به منظور نظافت بخش های داخل کابین، می بایست از یک جاروبرقی با کیفیت که قدرت مکش آب و خاک داشته باشد استفاده کرد. همچنین مخزن جاروبرقی بهتر است مناسب مکش حجم مناسبی از مایعات و جامدات باشد. به همین ترتیب می توان از جاروبرقی کارواش با کیفیت برای نظافت زیر صندلی ها،‌ زیر پایی و… استفاده کرد.

شستشوی صندلی خودرو

یکی از بخش های دشوار در نظافت خودرو در کارواش ها، زدودن آلودگی ها از سطوح صندلی خودرو ها می باشد. برای شستشوی صندلی می توان به دو روش شستشوی سنتی و شستشوی دستی اقدام کرد؛ اما با توجه به مشکلات فراوانی که شستشوی دستی صندلی خودرو دارد می توان از تجهیزات تخصصی برای زدودن لک و آلودگی از سطوح صندلی اقدام کرد. یکی از دستگاه های کاربردی برای شستشوی صندلی های آلوده، دستگاه اسپری مکش می باشد. عملکرد دستگاه به این صورت است که در ابتدا آب و مواد شوینده بر روی سطوح پاشش می شود، در ادامه برس زنی انجام شده و پس از زمان دادن به مواد شوینده،‌ همه آلودگی و آب توسط سیستم مکش دستگاه به داخل مخزن مکش می شود. بدین ترتیب آلودگی از بین رفته و سطوح تا حد زیادی خشک می شوند. خشک شدن سریع صندلی ها موجب بهینه شدن زمان نظافت خودرو خواهد شد.

تجهیزات کاربردی

علاوه بر دستگاه جاروبرقی، کارواش خانگی، اسپری مکش و… برخی از تجهیزات دستی نیز در نظافت خودرو بسیار موثر می باشند و تهیه آن ها برای راه اندازی کارواش امری ضروری است. برخی از این تجهیزات عبارت اند از مواد شوینده تخصصی کارواش و رینگ شوی، دستمال نظافت خودرو و… که در صورتی که با کیفیت باشند نتیجه نهایی حاصل از انجام کارواش را مطلوب تر خواهند کرد.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه