حفظ سلامت افراد خانواده با استفاده از ابزار نظافت تخصصی

ابزار نظافت

یکی از اصلی ترین دغدغه های خانواده ها در طول زندگی حفظ سلامت و بهداشت افراد خانواده می باشد. مسلما ارتباطات اجتماعی و حضور افراد در جامعه یکی از عوامل مهم و اصلی در انتقال آلودگی ها و عوامل بیماری زا به داخل منزل و خانه می باشد. از آنجایی که با ورد عوامل بیماری زا به فضا های مسکونی و تماس مستقیم افراد خانواده با اینگونه آلودگی ها، نظافت و جذف موثر آنها به منظور حفظ سلامت افاد خانواده و ممانعت از بیماری آنها امری لازم و ضروری است. اگر چه استفاده از ابزار ها و شیوه های متداول تا حدودی آلاینده هایی که در اثر تماس افراد با سطوح و بخش های مختلف را از بین می برد،،‌ اما استفاده از چنین شیوه هایی قادر به ضد عفونی و حذف عوامل بیماری زا نمی باشد. در چنین شرایطی به منظور تامین محیطی آرامبشخ و بهداشتی برای اعضای خانواده و تضمین سلامت انها استفاده از ابزار نظافت تخصصی همانند دستکال های آنتی باکتریال که به طور خاص برای ضدعفونی سربع و موثر سطوح طراحی و تولید شده اند، راهکار مناسب و ایده الی برای نظافت خانه ها می باشد.دستمال آنتی باکتریال یک ابزار نظافت تخصصی

یکی از شیوه های متداول برای نظافت انواع سطوح هموار و ناهموار افقی و عمودی، استفاده از تنظیف های نظافتی می باشد. با توجه به طیف گسترده دستمال های نظافتی در بازرار انتخاب دستمال مناسب نقش بسزایی ئر سرعت و کیفیت نظافت دارد. با توجه به اینکه در برخی مواقع علاوه بر نظافت و حذف آلاینده ها، ضد عفونی و حذف عوامل بیماری زا نیز دارای اهمیت می باشد، استفاده از ابزار نظافت تخصصی همانند دستمال انتی باکتریال راهکار مناسب و ایده آلی برای نظافت می باشد. تنظیف نظافتی آنتی باکتریال دارای الیاف میکروفیبار بوده و هیمن امر موجب افزایش قدرت جدب آلاینده ها و رطوبت این ابزار نظافت گردیده است. استفاده از نانو یون های نقره در الیاف این ابزار نظافت خاصیت آنتی باکتریالی به ان بخشیده و همین امر موجب شده تا علاوه نظافت سطوح، بدون نیاز به مواد شوینده، عوامل بیماری زا حذف شوند. ابعاد مناسب و ساختار ارگونومیک این دستکاه ها ضمن کاهش خستگی کاربر موجب تسریع در فرایند نظافتی شده و در نهایت، نظافت ارائه شده توسط این دستمال ها از کیفیت بسیار بالیی بر خوردار می باشد.


چگونگی تامین سلامت و محافظت از افراد خانواده در برابر عوامل بیمار زا

مسلما اولین گام در حفاظت از افراد خانواده در برابر عوامل بیماری زا، نظافت پیوسته و با برنامه سطوح می باشد. به این منظور شناسایی و تعیین سطوحی که در اعضای خانواده در طول بیشتر میزان تمای با آنها را دارند، دارای اولویت می باشد. از جمله این سطوح می توان به دستگیره درب ها، پریز های برق، نرده ها، شیرآلات، دستگیره یخچال، اجاق گاز، کیبور کامپیوتر و کنترل تلویزیون اشاره نمود. از این رو به منظور ممانعت از انتقال عوامل بیماری زا، نظافت متناوب این سطوح امری لازم و ضروری می باشد. از دیگر مواد قابل ملاحظه در کنترل آلاینده ها ،‌شستشو و نظافت دستمال ها پس از هر بار استفاده می باشد. چرا که عدم شستشو و نظافت دستمال ها و استفاده مجدد از آنها در دفعات بعدی موجب انتشار آلاینده ها از سطحی به سطح دیگر می شود. از دیگر عوامل مهم در تامین سلامت افراد،‌ضد عفونی سطوح می باشد که در استفاده از ابزار نظافت تخصصی همانند دستمال های آنتی باکتریال، دیگر نیازی به استفاده از مواد ضدعفونی کننده نبوده و نانو یون های نقره به کار رفته در ساختار الیاف عملیات ضد عفونی را انجام می دهند.


مزایای استفاده از دستمال آنتی باکتریال

استفاده از دستکال آنتی باکتریال در نظافت به واسطه داشتن نانو یون های نقره خاصیت ضد باکتری داشته و همین امر موجب سهولت در نظافت سطوح می شود. ضمن اینکه عدم نیاز به استفاده از مواد ضدعفونی کننده موجب، کاهش قابل ملاحظه هزینه و سهولت بیشتر در عملیات نظافت می گردد. از سوی دیگر، کیفیت شستشو و نظافت ارائه شده توسط این دستمال ها بسیار بالاتر از شیوه های سنتی می باشد.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه