استفاده از مواد شوینده تخصصی

ماده شوینده تخصصی

مواد شوینده یکی از تجهیزاتی است که در نظافت هر محیطی اعم از خانه یا محل کار مورد استفاده قرار می گیرد. آلودگی های مختلفی بر روی سطوح وجود دارند که تنها با دستمال مرطوب پاک نمی شوند. بنابراین در این شرایط است که استفاده از مواد شوینده ضرورت پیدا می کند. بهتر است مواد شوینده متناسب با سطح مثلا چوب، ‌سرامیک،‌ سنگ،‌ شیشه،‌ فلز و غیره انتخاب شود زیرا ممکن است ماده شوینده نادرست موجب آسیب رساندن به سطح گردد. یکی دیگر از شرایط انتخاب ماده شونده، ‌نوع آلودگی می باشد. آلودگی می تواند روغنی،‌ لکه رنگی،‌ لکه های رسوب آب، گرد و خاک و دیگر آلاینده ها باشد. ماده شوینده مناسب می تواند علاوه بر این که آلودگی را به خوبی شستشو می نماید و هیچ اثری باقی نمی گذارد، هیچ گونه آسیبی نیز به سطح وارد نمی نماید.

 

مواد شوینده چندمنظوره

برخی از مواد شوینده نیز با نام چندمنظوره وجود دارند و برای از بین بردن طیف گسترده ای از آلودگی از سطوح مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. ماده شوینده Tablefit یک شوینده چند منظوره است که برای از بین برد لکه و همچنین آثار مداد، خودکار، جوهر، ماژیک و چسب از روی سطوح پلاستیک، استیل و آلومینیوم مورد استفاده قرار می گیرد. انحلال پذیری بالای این شوینده باعث می شود به راحتی آلودگی های عمیق و سرسخت را از روی سطوحی که در برابر آب مقاوم هستند به خوبی پاک کند. رایحه خوشی که این ماده شوینده دارد باعث می شود محیط منزل یا محل کار خوشبو شود که باعث طراوت و شادابی همگان می گردد.

 

نحوه استفاده از ماده شوینده چند منظوره

قبل از استفاده از ماده شوینده جهت اطمینان از سازگاری آن با سطح مورد نظر بهتر است ابتدا مقدار کمی از آن را بر روی بخش کوچکی از سطح امتحان نمود. پس از اطمینان کامل از مقاوت سطح در برابر ماده شوینده می توان با اسپری نمودن مایع بر روی دستمال، آلودگی ها را به خوبی از بین برد. از این ماده شوینده می توان در منزل،‌ محل کار،‌ مراکز آموزشی،‌ هتل ها و مراکز درمانی استفاده نمود.

 

 

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه