کاربردهای متنوع کارواش خانگی

کارواش خانگی

امروزه یک کارواش خانگی در شستشوی محیط منزل کاملا ضروری است اما اکثر کاربران خانگی واترجت ها از کاربرد های دیگر کارواش خانگی در محیط های دیگر منزل بی اطلاع هستند. مزیت های یک واترجت خانگی در منزل بسیار زیاد است. استفاده از این دستگاه در عملیات شستشوی منزل منجر به درخشندگی سطوح، افزایش طول عمر رنگ دیوار ها و جلوگیری از فاسد شدن و از بین بردن باکتری ها و قارچ های موجود در خلل و فرج سطوح خانه می گردد. تمامی این مزایا برای حفظ بهداشت منزل ضروری است اما می توان از کارواش خانگی در امور دیگر نیز به طور مفید استفاده نمود.

 

نظافت و شستشوی مسیر اتومبیل ها

یکی از محل هایی که در هر خانه نیازمند شستشو و نظافت دوره ای هر ساله است، مسیرهای حرکت اتومبیل مانند ورودی پارکینگ، کوچه و خیابان اطراف خانه می باشد. به مرور زمان سطح این مسیرها توسط خودروها، کودکان و عناصر محیطی کثیف و آسیب دیده می شود. استفاده از کارواش خانگی جهت شستشوی سطح جاده ها و مسیرهای اتومبیل می تواند تازگی و زیبایی را به سطوح بتنی و آسفالت جاده ها برگرداند. همچنین، شستشو توسط واترجت خانگی در افزایش طول عمر و مقاومت بتن نیز موثر می باشد.

 

شستشوی ایوان و بالکن توسط کارواش خانگی

از دیگر مکان هایی که کارواش خانگی می تواند بسیار مفید و موثر واقع شود، ایوان جلوی خانه و بالکن ها می باشد. ایوان روبرویی در معرض رفت و آمد زیادی است. همچنین، بالکن و ایوان در طول سال توسط گرد و غبار، باران و برگ درختان کثیف و آسیب دیده می شوند. به همین منظور استفاده از کارواش خانگی می تواند در حذف و نظافت ایوان و بالکن کمک به سزایی کند. از طرفی دیگر، ایوان ورودی اولین مکانی است که توسط میهمانان و افراد بازدید کننده دیده می شود و لازم است تا برای حفظ زیبایی و جلوه خانه به بهترین شکل ممکن نظافت و تمیز شود.

 

نظافت بهینه استخر منزل با واترجت خانگی

وجود استخر در برخی از خانه ها فرصت مناسبی برای استفاده از کارواش خانگی را فراهم می کند. معمولا دیواره ها و دور استخر به مرور زمان توسط گل و لای کثیف شده یا یک لایه سبز رنگ لجن بر روی آن ها بسته می شود. گاهی این آلاینده ها منجر به لغزنده شدن سطح و آسیب دیدگی ساکنین می شود. کارواش خانگی به سبب آن که توانایی تولید آب با فشار بالا را دارد، تمامی لکه های چرب و چسبنده مانند گل و لجن به راحتی حذف می گردند.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه