طراوت محیط با دستگاه خوشبو کننده هوا

دستگاه خوشبو کننده هوا

پاکیزگی یکی از مهمترین ویژگی ها در هر محیط می باشد که شامل یک سری عملیات برای نظافت و حفظ بهداشت و زیبا سازی محیط می باشد. نظافت و پاکیزگی در هر محیطی علاوه بر حفظ بهداشت و دور کردن آلودگی ها از محل زندگی و یا محل کار می باشد، همچنین برای نظم بیشتر و دلنشین شدن و زیبا شدن محیط نیز می باشد. محیط پاکیزه حس آرامش را به افراد می بخشد و در منزل و محل کار می تواند امید و انگیزه را در فرد بیشتر کند.

 

پاکیزگی و طراوت در محیط

رکن اصلی در پاکیزگی هر محیطی نظافت به موقع است. باید ضایعات و آلودگی ها دور ریخته شوند و سطوح به خوبی نظافت و شستشو شوند. در صورت لزوم می توان از مواد شوینده برای شستشوی بهتر و ضدعفونی کردن سطوح نیز بهره جست. با حفظ بهداشت می توان از ایجاد و یا انتقال بیماری جلوگیری نمود. هم چنین هرگونه بوی نا مطبوع از محیط دور می شود. نظافت باعث  ایجاد نظم در منزل و محل کار نیز می شود. در مجتمع های تجاری و هتل ها پاکیزگی می تواند با ایجاد رضایت در مشتریان باعث بازگشت مجدد آن ها به محیط نیز گردد.

 

استفاده از دستگاه خوشبو کننده هوا در محیط

در کنار نظافت و پاکیزگی و برطرف نمودن بو های نامطبوع در یک محیط، ایجاد بوی خوش برای طراوت و آرامش محیط بسیار موثر خواهد بود. بدین منظور از دستگاه خوشبو کننده هوا می توان استفاده نمود. این دستگاه ها برای مجتمع های مسکونی و تجاری، اماکن متبرکه و زیارتگاه ها، مراکز تفریحی، ورزشگاه ها، هتل و رستوران ها و هر مکان عمومی و خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های خوشبو کننده دارای مدل های مختلفی هستند که با تکنولوژی های متفاوتی کار می کنند. با توجه به میزان استفاده از این دستگاه ها، مقدار مصرف اسانس متفاوت است. مخزن دستگاه را می توان با اسانس دلخواه پر کرد تا دستگاه خوشبو کننده آن را در هوا پخش کند. سیستم پخش کنندگی اسانس در هوا، در دستگاه های مختلف متفاوت است.

 

دستگاه خوشبو کننده هوا مدل EA3000

در دستگاه EA3000 با استفاده از سیستم اتمیزیشن برای پخش بو در هوای محیط استفاده می کند. با این تکنولوژی اسانس به خوبی در هوا پخش می شود و علاوه بر پراکندگی بالا، باعث صرفه جویی در مصرف اسانس و ماندگاری آن نیز می گردد. در صورتی که دستگاه خوشبو کننده هوا به خوبی اسانس را در هوا پراکنده نکند، باید میزان اسانس بیشتری استفاده شود که این امر علاوه بر اینکه باعث اتمام زودهنگام اسانس می گردد، چگالی اسانس در هوا زیاد شده و ممکن است باعث ایجاد ناراحتی در افراد حساس گردد. قابلیت برنامه ریزی این دستگاه یکی از ویژگی های مهم آن است و می توان مدت زمان روشن و خاموش بودن دستگاه را تعیین نمود. صفحه نمایشگر تنظیمات دستگاه را به وسیله کنترل میسر می سازد.

 

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی ها
فروشگاه