وارد شوید ثبت نام

معرفی 5 کاربرد مهم کارواش خانگی و مزایای استفاده از این دستگاه

مدیر سایت
72 بازدید
قیمت و خرید واترجت خانگی

هنگام صحبت درباره خانه تکانی اغلب نظافت بخش‌های داخلی خانه در ذهن افراد تداعی می‌شود. نظافت اتاق‌ها، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و… . اما خانه تکانی و نظافت منزل همیشه پرداختن به بخش‌های داخلی خانه نبوده و می‌تواند شامل محوطه بیرونی، درها و پنجره‌های ورودی ساختمان، نرده و فنس‌ها و مواردی این چنینی باشد. اما ممکن است این سؤال مطرح شود که: چگونه و با استفاده از چه روش هایی می‌توان در زمانی کوتاه، به بالاترین کیفیت در امور نظافت محوطه خارجی ساختمان ها رسید؟

یکی از روش‌هایی که همواره به افراد پیشنهاد می‌شود استفاده از دستگاه‌های تخصصی نظافت مانند کارواش خانگی می‌باشد، که در ادامه به آن پرداخته می‌شود. واترجت یا کارواش‌خانگی که برای شستشوی انواع سطوح هموار و ناهموار مورد استفاده قرار گرفته و با ایجاد آب پرفشار توانایی شستشوی آلودگی‌های عمیق را نیز دارد.

واترجت دارای انواع مختلفی است که هرکدام برای یک نوع کاربرد کارواش خانگی و یک محیط مناسب می‌باشند. تفاوت اصلی واترجت‌ها در منبع تغذیه، فشار آب خروجی و حجم آب خروجی می‌باشد. واترجت‌ها همراه با نازل‌های مختلفی به کار می‌روند که این نازل‌ها متناسب با نوع آلودگی سطح انتخاب می‌گردند. انتخاب مناسب دستگاه شوینده پرفشار علاوه بر اینکه موجب شستشوی موثر سطح می‌گردد، از آسیب احتمالی به سطح جلوگیری می‌شود.

استعلام قیمت و خرید کارواش‌ خانگی از فروشگاه اینترنتی کلین ابزار

قیمت کارواش خانگی - خرید از فروشگاه اینترنتی کلین ابزار
قیمت کارواش‌خانگی – خرید از فروشگاه اینترنتی کلین ابزار

دستگاه کارواش خانگی چیست؟

دستگاه واترجت، وسیله‌ای مکانیزه در کاربردهای صنعتی و خانگی می‌باشد، که توسط یک پمپ فسار قوی فشار آب را افزایش داده و آن را به ماده‌ای قدرتمند که می تواند لکه‌ها و آلودگی‌ها را از میان بردارد، تبدیل می‌نماید. در نتیجه عملیات شست و شو به وسیله آب و بدون ایجاد خط و خش و یا آسیب به سطح انجام می‌شود. این دستگاه در رده دبی و فشار تولیدی بسیار متنوع بوده و از این رو به کاربر این امکان را می‌دهد تا متناسب با نیاز خود دستگاه را انتخاب نماید. در کارواش‌های خانگی به دلیل نوع آلودگی‌های موجود معمولا به دبی و فشار کمتری نیاز می‌باشد. نازل‌های تخت، دوار و سوزنی از جمله نازل‌های کاربردی در این دستگاه می‌باشد.

کاربرد کارواش خانگی در منازل مسکونی

همانطور که گفته شد واترجت دارای رده بندی‌ها و انواع مختلفی می‌باشد. از کارواش‌خانگی گرفته تا واترجت صنعتی و واترجت فوق فشار قوی هرکدام دارای کاربردهای مختلفی هستند. اولین رده کارواش‌خانگی است که دارای فشار کاری آن‌ها تا ۲۵۰ بار می‌باشد و برای امور مختلفی در محیط‌هایی مانند منازل، مجتمع‌ها، کارگاه‌ها، ساختمان‌های اداری و تجاری و از این قبیل استفاده می‌شود. در ادامه برخی از کاربرد کارواش خانگی در منزل شخصی عنوان شده است.

دیوارها، سطوح کف، درها، نرده و فنس و استخر همگی از جمله موارد قابل لحاظ در نظافت محوطه بیرونی منازل می‌باشند. تمامی این بخش‌ها را می‌توان با تهیه یک کارواش خانگی ارزان قیمت به شیوه‌ای موثر پاکسازی نمود. این محیط‌ها ممکن است دارای آلودگی‌ها و لکه‌های تثبیت شده و قدیمی باشند که به آسانی و با استفاده از روش‌های سنتی از میان نمی‌روند.

مزایای استفاده از کارواش خانگی
مزایای استفاده از کارواش خانگی

نظافت دیوارها و زمین با کارواش خانگی

دیوارها و سطوح کف به ویژه در محوطه‌های بیرونی ساختمان در معرض آلودگی‌های متنوع و گسترده‌ای قرار دارند. استفاده از کارواش‌خانگی موجب از میان برداشتن آلودگی ها در زمانی کوتاه می شود. در صورت عمیق بودن آلودگی های سطوح کف می‌توان با اتصال به نازل زمین شوی شست و شوی دقیق‌تر و اصولی‌تری را ارائه داده و به بالاترین کیفیت دست یافت.

از میان‌بردن لکه‌های رنگ از سطوح

لکه‌های رنگ از جمله مواردی هستند که از بین بردن آن‌ها بدون استفاده از دستگاه های مخصوص عملا غیر ممکن می باشد، پاشش آب پر فشار توسط دستگاه واترجت امکان از میان برداشتن رنگ را از روی سطوح فراهم می آورد. به منظور از میان برداشتن مؤثرتر لکه های رنگ می توان  از نازل سوزنی و دوار نیز بهره گرفت.

[irp posts=”4872″ name=”شستشوی حیاط خلوت با دستگاه کارواش‌خانگی”]

نظافت استخر با استفاده از دستگاه واترجت

آلودگی استخر‌ها از نوع لجن، جرم و رسوب آب می‌باشد که با فشار معمولی آب به هیچ عنوان از بین نمی‌روند. گاهی جرم و گل و لای موجود در استخرها با گذشت زمان رسوب نموده و انجام امور نظافتی را دشوار می‌نماید. اما همواره با استفاده از دستگاه واترجت و با به کارگیری نازل لجن کش می توان این آلودگی ها به سرعت از میان برداشت. این در حالی است که استفاده از روش های سنتی غالبا علاوه بر پر زحمت بودن، ممکن است کیفیت مطلوبی را نیز به همراه نداشته باشند.

شستشوی خودرو و موتورسیکلت

شستشوی خودرو و موتورسیکلت یا در خانه با شیلنگ آب و یا در کارواش به وسیله کارواش اتوماتیک یا کارواش دستی انجام می شود. در صورت شستشوی وسایل نقلیه در منزل می توان از کارواش‌ خانگی استفاده نمود که علاوه بر سرعت و کیفیت بالای شستشو موجب صرفه جویی در مصرف آب نیز می گردد. معمولا قبل و بعد از هر سفر نیاز به شستشوی خودرو است که می توان به راحتی این عمل را با ابزار و تجهیزاتی که در اختیار هست انجام داد.

قیمت و خرید کارواش خانگی
شستشوی خودرو و موتورسیکلت یا در خانه با شیلنگ آب و یا در کارواش به وسیله کارواش اتوماتیک یا کارواش دستی انجام می شود.

نظافت نمای ساختمان

نمای ساختمان پس از گذشت زمان به راحتی ظاهر چشم نواز و زیبایی خود را از دست می‌دهد. نماهای آجری به سبب آن که لکه‌ها و آلاینده‌های موجود بر سطوح آجر به سختی قابل تشخیص می باشند، به سرعت کثیف می شوند. این آلاینده‌ها ممکن است با آب، شلنگ‌های فشار پایین و ابزارهای نظافتی دستی قابل حذف نباشند. مزیت خرید کارواش‌ خانگی و استفاده از آن در نظافت نمای ساختمان، کارایی بالا و با کیفیت و دوام چندین ماهه آن می‌باشد که کارواش‌ خانگی را نسبت به تجهیزات نظافتی دیگر متمایز می نماید. برای شستشوی نمای ساختمان، در و پنجره می توان از کارواش‌ خانگی استفاده نمود. آلودگی های آجر، شیشه و فلز که مربوط به نمای ساختمان است به راحتی با این دستگاه قابل شستشو می باشد. پاکیزگی نمای بیرونی ساختمان تاثیر بسیار زیادی در زیبایی محیط دارد. عمل شستشوی نما در منازل و ساختمان های مسکونی معمولا به صورت سالیانه یا دو سالانه انجام می شود.

نظافت مسیر اتومبیل به وسیله واترجت خانگی

یکی از اصلی‌ترین عوامل زیبایی خانه نظافت مسیر حرکت خودرو می‌باشد. به مرور زمان، مسیر جا‌به‌جایی اتومبیل‌ها کثیف شده و توسط لکه‌های عمیق روغن و دوده سیاه می‌شود. تفاوت و شدت آلودگی ایجاد شده در صورت مشاهده مداوم قابل تشخیص نیست. راهکار ایده آل برای حذف لکه‌های عمیق روغن و دوده حاصل از حرکت خودروها، خرید کارواش ‌خانگی می‌باشد که تنها با چند ساعت انجام عملیات شستشو و نظافت به کمک یک دستگاه کارواش‌ خانگی تاثیر فوق‌العاده چشمگیری بر محیط اطراف خواهد گذاشت.

خرید کارواش خانگی k2 compact

شستشوی پارکینگ، حیاط و تجهیزات

پارکینگ، حیاط، راه پله‌ها و بالکن دارای آلودگی‌هایی مانند گرد و خاک و گل چسبیده هستند که همراه با کفش‌ها جابجا می شوند. برای شستشوی این آلودگی‌ها و رسوبات واترجت خانگی دستگاهی بسیار کارا خواهد بود. کیفیت شستشو با این دستگاه ۱۰ برابر روش های سنتی است. برای شستشوی تجهیزاتی مانند باربیکیو، صندلی و نیمکت حیاط، سطل زباله و حتی نرده ها و فنس ها نیز واترجت بسیار پرکاربرد است و می توان تمامی آلودگی های آن ها را از بین برد و محیطی زیبا را فراهم نمود.

[irp posts=”4122″ name=”چگونه سطح پارکینگ را با کارواش‌ خانگی بشوییم؟”]

نظافت بهینه سطوح اپوکسی

در پارکینگ های امروزی از روکش های اپوکسی به منظور نظافت بهتر و زیبایی بیشتر استفاده می نمایند. این روکش ها نیز پس از گذشت زمان توسط لکه های روغن و آلودگی لاستیک ها کثیف می شوند و جلوه و زیبایی خود را از دست می‌دهند. نظافت دستی و تعمیرات و جایگزین نمودن سطوح ممکن است به دیواره ها و سطوح دیگر آسیب وارد کند. به همین منظور بهترین راه حل خرید کارواش‌ خانگی و استفاده از آن جهت حذف لکه‌های روغن، دوده و گرد و غبار از سطح اپوکسی پارکینگ می‌باشد.

نکات حائز اهمیت هنگام خرید و استفاده از دستگاه کارواش‌ خانگی

خرید کارواش‌ خانگی و شستشوی سطوح با آن یک روش تمیز کردن مدرن است که از آب تحت فشار بالا برای تمیز کردن فضای بیرونی محل کار و محل سکونت استفاده می کند. این یک روش موثر برای تمیز کردن سقف‌ها، نرده‌ها، رمپ‌ها، سنگفرش حیاط و انواع سطوح می باشد. واتر جت خانگی به علت داشتن کاربرد‌های فراوان، قادر است در تمام سطوحی که توانایی شسته شدن با آب را دارند مورد استفاده قرار بگیرد. در این مقاله چند مزیت واترجت خانگی آورده شده است.

از جمله برخی از این موارد عبارت اند از:

  • رعایت نکات ایمنی هنگام استفاده از دستگاه از ملزومات می باشد. در همین راستا پوشیدن کفش های بسته و ترجیحا بلند و عینک مخصوص باید انجام پذیرد.
  • تخلیه محیط از موانع پیش از شروع کار با دستگاه می تواند موجب افزایش سرعت عملیات گردد.
  • همواره قبل از روشن نمودن دستگاه، باید تمام تجهیزات و موارد مورد نظر از جمله نازل مناسب، مقدار کافی مواد شوینده و… به دستگاه اضافه شود تا هنگتم روشن بودن دستگاه عملیات دچار وقفه نگردد.

کارواش‌ خانگی به بهبود سلامت کارکنان خانه کمک می‌کند!

هنگامی که شما فضای خارج خانه خود را مرتبا نظافت می‌کنید، این کار سبب می‌شود که آلودگی‌هایی مانند کپک‌، فرصت رشد در محیط خارج منزل شما را نداشته باشند. اگر شخصی در خانه شما از آلرژی رنج می‌برد، توجه به شستشوی نمای بیرونی خانه بسیار مهم است. ممکن است از گرد و غبار، چشم‌های اشک آلود و یا عطسه خود رنج ببرید. اما راه حل چیست؟ بله! شست و شوی محیط اطراف با استفاده از واترجت خانگی راه حل مشکل شماست.

کارواش خانگی - فروشگاه اینترنتی کلین ابزار
شستشوی با کارواش‌ خانگی یک روش تمیز کردن مدرن است که از آب تحت فشار بالا برای تمیز کردن فضای بیرونی محل کار و محل سکونت استفاده می کند.

کارواش‌ خانگی جذابیت اموال شما را افزایش می‌دهد!

اگر به فکر فروش خانه و یا ماشین خود هستید ،شک نداشته باشید که از بین بردن لایه خاک و لکه ها کاملا به روند فروش شما کمک خواهد کرد. فرآیند جذاب کردن برای خریداران بسیار موثر است. خانه ای با نمای بیرونی تمیز خریداران را تحت تأثیر قرار داده و احتمالاً با سرعت بیشتری به فروش می رسد. تمیز کردن قسمت بیرونی خانه شما با استفاده از واتر جت خانگی نسبتاً ارزان است اما بازدهی فوق العاده دارد. واترجت خانگی در طول انجام پروژه های رنگ آمیزی با از بین بردن لکه های بیرونی نقشی کلیدی ایفا می کند.

تمیز کردن با کارواش‌ خانگی سبب از بین بردن هرگونه رنگ پوست پوست شده و باقی مانده‌ی اضافی‌، سطح خارجی را آماده رنگ پذیری می‌کند. قبل از اینکه هر رنگ یا لکه بر روی یک سطح اعمال شود، آماده‌سازی سطح با تمیز کردن آن بسیار مهم است. شستشوی نمای بیرونی با کارو اش خانگی موثرترین راه برای تحقق این امر است.

خرید و قیمت انواع تجهیزات و قطعات واترجت خانگی

عدم آماده سازی سطح قبل از رنگ آمیزی یا لکه‌گیری ممکن است پروژه را کاملا خراب کند. اما فرآیند کار آماده‌سازی به درستی انجام شود‌، احتمالاً می‌تواند به طور قابل توجهی مدت زمان بهبود را کاهش دهد. نفوذ رنگ به یک سطح آلوده دشوار است. رنگ نمی‌تواند به درستی به سطوح آلوده بچسبد. بنابر‌این باید قبل از رنگ آمیزی حتما، سطح مورد نظر را با کارواش‌خانگی شست و شو دهیم.

سایر روش‌های تمیز‌کردن نیاز به فعالیت بدنی زیاد و همچنین زمان زیادی دارد. متأسفانه، این روش‌ها نتایج حاصل از شستشوی با کارواش‌ خانگی را ندارند. شستشوی تحت فشار یکی از مقرون به صرفه‌ترین کارهایی است که می توانید برای بهبود وضعیت خانه خود انجام دهید. با استفاده از یک کارواش‌ خانگی حرفه‌ای‌، نظافتی رویایی در عین لذت بردن از فعالیت در آخر هفته خود را تجربه خواهید کرد.

دسته بندی راهکارهای بهینه نظافت
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت