متن دلخواه شما اینجا ...

چند کاربرد مهم کارواش خانگی

کارواش خانگی

دستگاه کارواش خانگی یک شوینده فشار قوی است که برای شستشوی آلودگی های سطوح مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه به کمک لنس ها، نازل ها و دیگر تجهیزات جانبی، در کاربرد های مختلفی به کار می آید. برس خودکار، رینگ شوی خودرو، لنس تلسکوپی، نازل های تیغه ای و دوار از جمله این تجهیزات هستند که بعضی از آن ها همراه دستگاه بوده و بعضی بصورت جداگانه تهیه می شوند.

کاربرد های مهم کارواش خانگی

بعد از نصب و اتصال لنس، نازل، ورودی آب دستگاه و دیگر تجهیزات کارواش لازم، عملیات شستشو را آغاز کنید. کاربرد های مهم کارواش خانگی عبارتند از :

شستشوی سقف خانه

برای شستشوی سقف شیروانی خانه ها، به تجهیز مخصوصی با نام لنس تلسکوپی نیازمند است. این وسیله جانبی به همراه مواد شوینده قابل استفاده می باشد و به شما امکان نظافت سقف از روی سطح زمین را می دهد. نازل مخصوص پاشش ماده شوینده با اتصال سریع به دستگاه متصل می شود و مواد شوینده را به سطح پاشش می نماید.

شستن میز و صندلی

شستشوی عمیق، موثر و آسان میز ها و صندلی های داخل حیاط یا محوطه ویلا، نیازمند تجهیزی با نام برس مخصوص باغبانی می باشد. آب از داخل حفره های این برس خارج می شود تا سطح به خوبی تمیز گردد. چرخش مناسب برس و حرکت سریع آن بر روی سطح، امکان شستشوی عمیق و موثر میز و صندلی ها را فراهم می نماید.

باز کردن لوله

باز کردن چاه آب، ناودان و لوله های خانه، بوسیله دستگاه واترجت و نازل لوله باز کن قابل انجام است. نازل لوله باز کن را به داخل محل گرفتگی بفرستید تا پاشش آب پر فشار باعث باز شدن گرفتگی گردد.

شستشوی دیوار ها و سطح زمین

رای شستشوی عمیق دیوار ها و سطوح کف در حیاط خانه، بهتر است از نازل زمین شوی استفاده کنید. این نازل دوار دارای برس و  همچنین حفره هایی جهت خروج آب است. کاربری این نازل آسان بوده و عملکرد بسیار عالی آن موجب شده تا سطح به بهترین نحو تمیز گردد. در صورتیکه محلی برای تخلیه آب آلوده جمع شده در پایان فرآیند شستشو نباشد، می توانید از نازل لجن کش برای مکش و جمع آوری آب آلوده استفاده کنید.

شستن ماشین

از کاربرد های عمومی واترجت خانگی ، شستشوی وسایل نقلیه می باشد. برای این کار، باید از مواد شوینده و نازل های مناسب استفاده کنید. برای شستشوی عمیق آلودگی ها ، نازل های با زاویه کوچک و برای آبکشی، نازل های با زاویه بزرگ مناسب هستند. استفاده از برس شستشو و برس رینگ شوی نیز در بهتر تمیز شدن سطح خودرو موثر است.

در ویدئو زیر کاربرد های ذکر شده برای کارواش خانگی آمده است.

به این پست چند امتیاز میدین؟
5/5
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 12 =

سبد خرید
خانه
حساب کاربری من
0 لیست علاقه مندی ها
فروشگاه

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟